Jak podaje portal "Super Express", Michał Wiśniewski jest niezwykle szczęśliwy z powodu narodzin syna Falco Amadeusa. Niestety ostatnio jego radość przyćmiła przykra wiadomość o śmierci Krzysztofa, który miał przed sobą jeszcze całe życie. Wiśniewski i w tej sytuacji mógł liczyć na wsparcie ze strony fanów.

Michał Wiśniewski przekazał smutną informację

Michał Wiśniewski może pochwalić się całkiem sporym scenicznym stażem - w polskim show biznesie jest obecny już od 26 lat. Przez ten czas doczekał się sporego grona fanów. Z częścią swoich wielbicieli Michała Wiśniewskiego łączyły wyjątkowe relacje. Jedną z takich osób był Krzyś Saltarski.

Choć Krzyś jeździł na wózku inwalidzkim nie była to dla niego przeszkoda w pojawianiu się na koncertach Michała Wiśniewskiego. W środę 3 lutego 2020 roku wokalista Ich Troje za pośrednictwem Facebooka poinformował o jego śmierci, zamieszczając jedno z wielu wspólnych zdjęć.

Michał Wiśniewski zamieścił pod adresem swojego fana wiele ciepłych słów. Nazwał go "młodym" i "odważnym". Pełen podziwu wspominał, że Krzysztof Saltarski miał odwagę kochać i spełniać swoje marzenia. "Odważył się być Człowiekiem w świecie, w którym człowiekiem być jest najczęściej niełatwo".

Lider zespołu Ich Troje podziękował Krzysztofowi Saltarskiemu za wszystkie koncerty, na których się pojawiał. Cały poruszający wpis muzyka możecie przeczytać poniżej.

Pod postem muzyka zaroiło się od komentarzy, w których wielbiciele Michała Wiśniewskiego składali wyrazy współczucia jemu, jak i rodzinie zmarłego Krzysztofa.

Rodzinie, bliskim i przyjaciołom Krzysztofa Saltarskiego składamy kondolencje.

To też może cię zainteresować:

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach:

O tym się mówi: