Co nas czeka w zbliżającym się odcinku? Otóż uczestnicy programu mają będą mogli bezkarnie "poflirtować towarzysko", na co zapewne czeka Edward, którego zaloty zrobiły negatywne wrażenie na trzech paniach, mianowicie Krystynie, Janinie i Jadwidze.

Wybór królowej i króla sezonu gorącym tematem na ostatnie chwile kuracjuszy w sanatorium

Jak widzowie mogli się przekonać, realizatorzy programu "Sanatorium miłości" dobrze wiedzą, jak podkręcić atmosferę między mającymi się ku sobie pensjonariuszami. Nic dziwnego, że Zdzisław oniemiał widząc Jadzię ubraną w stylu namiętnych lat 20.

Coraz śmielsze są też deklaracje wśród kuracjuszy, o czym będzie można się już wkrótce przekonać. Która z pań podzieliła się swoim pragnieniem związanym z Władysławem?

Otrzymać o poranku polne kwiatki od Władysława zapragnęła Ania, której nie zdołał oczarować Edward...

Już niebawem zobaczymy po raz pierwszy zebranie w Palmiarni z Martą Manowską, która postara się rozkręcić kuracjuszy w podsumowaniach dotychczasowych przygód w "Sanatorium miłości". Co z tego wyniknie i jak przebiegną poranki w pokojach, na które tak czekają widzowie?

Kto okaże się królową i królem turnusu? Kogo najbardziej zauroczy spotkanie taneczne z Marcinem Hakielem i Kasią Cichopek, którzy udzielili lekcji uczestnikom programu przed wielkim balem finałowym?

To wszystko okaże się już niedługo w przedostatnim odcinku najnowszej edycji programu "Sanatorium miłości"!

O tym się mówi: Małopolska: mieszkańcy województwa rozczarowani teleporadami medycznymi

Zerknij: Ministerstwo Zdrowia przekazało bardzo ważny komunikat. Powinniśmy zastosować się do tych zaleceń