Jak wynika z informacji "Pikio", córka Ewy Błaszczyk postanowiła sprawić jej wyjątkowy prezent. Aktorka już dawno nie była tak bardzo wzruszona. O co chodzi?

Los nie oszczędzał Ewy Błaszczak

Polska aktorka nie miała łatwego życia, ale mimo wszystko znalazła czas, żeby pomagać innym. Od lat prowadzi działalność charytatywną w fundacji "A kogo?" i doprowadziła do otwarcia kliniki "Budzik".

Ewa Błaszczyk/ YouTube @Plejada
Ewa Błaszczyk/ YouTube @Plejada
Ewa Błaszczyk/ YouTube @Plejada

Ewa Błaszczyk od lat zajmuje się opieką nad swoją córką, która po zakrztuszeniu się tabletką zapadła w śpiączkę. Teraz doszła do tego opieka nad 89-letnią mamą. Jak sama przyznaje, jeden szpital ma w swoim domu, gdzie przebywa jej córka w śpiączce, drugi zaś na Mokotowie u mamy. Aktorka musi więc zachować ostrożność, żeby nie narazić ich na infekcje.

W wywiadach Ewa Błaszczak wielokrotnie podkreśla, że podziwia swoją drugą córkę, Mariannę. Po nagłej śmierco ojca i wypdku siostry Aleksandry, Marianna szybko przejęła część obowiązków swojej mamy, chcąc jej jak najbardziej ulżyć w tym trudnym czasie. Angażowała się również w działalność fundacji "A kogo?" i kliniki "Budzik".

Niezwykła niespodzianka

Jak się okazuje Ewa Błaszczyk ma jeszcze jeden powód do dumy. Wszystko za sprawą prezentu, jaki sprawiła jej Marianna. W magazynie "Na Żywo", aktorka opowiedziała, że jej córka stworzyła monografię dzieł swojego ojca Jacka Janczarskiego.

Ewa Blaszczyk i Marianna Janczarska/ YouTube @Wiadomości
Ewa Blaszczyk i Marianna Janczarska/ YouTube @Wiadomości
Ewa Blaszczyk i Marianna Janczarska/ YouTube @Wiadomości

Aktorka zdradziła, że sama chciała się za to zabrać przed laty, niestety jej się to nie udało. "Córka mnie wyręczyła. Piękne uczucie" - zdradziła w rozmowie z "Na Żywo". Monografia stworzona przez Mariannę ma się ukazać w formie książkowej.

Sięgniecie po monografię Jacka Janczarskiego?

To też może cię zainteresować: Książę William zabrał glos w sprawie stanu zdrowia dziadka. Wiadomo jak się czuje książę Filip

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Niezwykły dom obraca się za tobą, gdy go mijasz. Krótki filmik z zaskakującą iluzją stał się hitem Internetu

O tym się mówi: Porzucona pod kościołem torba wywołała duże zamieszanie. Saperzy wezwani na miejsce nie mogli wyjść z podziwu