Choć Tomasz Lis po przebytym pod koniec ubiegłego roku udarze czuje się już znacznie lepiej i wygląda na to, że kłopoty zdrowotne już za nim to ostatnia lekarskie zalecenie dosłownie zwaliło go z nóg. Jest załamany po odbyciu niezwykle ważnej rozmowy, to koniec jego wielkich marzeń. O co chodzi?

Tomasz Lis otrzymał szokującą diagnozę lekarza! Będzie musiał zrezygnować z ważnej dla niego aktywności

Stan dziennikarza po przebytym w ubiegłym roku udarze był bardzo poważny, a lekarze w szpitalu w Olsztynie dosłownie walczyli o jego życie. Szczęśliwie, wszystko skończyło się dobrze, a Tomasz Lis wrócił już zasadniczo do naprawdę dobrej sprawności.

Jednak na początku tego roku, dziennikarz znów trafił do szpitala z problemami kardiologicznymi. Jak przekonuje Pomponik, Tomasz Lis był zaskoczony, gdyż dba o siebie, o swoje zdrowie i aktywność fizyczną.

Od wielu lat bierze udział w maratonach i najpewniej to stanowi problem. Czy nie zawsze sport to zdrowie?

Okazuje się bowiem, że lekarz definitywnie zabronił Tomaszowi Lisowi dalszych startów w biegach, gdyż mogą stanowić dla niego zagrożenie!

– Tomek usłyszał od fizjoterapeutów, że nigdy więcej nie wystartuje w maratonie. Dozwolone są dla niego tylko krótkie przebieżki po parku. Koniec ze sportem wyczynowym. Jest załamany. Sport zawsze stanowił ważną część jego życia. Tomek jest cały czas rehabilitowany, wciąż walczy, ale zdał sobie sprawę, że już nigdy nie odzyska pełni sprawności fizycznej – mówi informator serwisu Pudelek, cytowany przez Pomponik.

To musi być dla dziennikarza spory cios, bo nigdy nie ukrywał, że biegi długodystansowe to jego wielka pasja. Miejmy nadzieję, że jego zdrowie poprawi się kiedyś na tyle, by mógł wrócić do tego sportu.

fot. Instagram @tomaszlis_official

Jak informował portal "Wiesz": KINGA RUSIN BĘDZIE MIAŁA WŁASNY PROGRAM! REZYGNACJA Z PROWADZENIA „DZIEŃ DOBRY TVN” MIAŁA OTWORZYĆ JEJ NOWĄ DROGĘ ZAWODOWĄ

Przypomnij sobie: CÓRKA BYŁEGO PREZYDENTA OPUBLIKOWAŁA ZDJĘCIE NOWEGO CZŁONKA RODZINY. ŻYCZENIA ALEKSANDRY KWAŚNIEWSKIEJ DO KUBY BADACHA

Portal "Wiesz" pisał również: MARTYNA WOJCIECHOWSKA POTWIERDZA SENSACYJNE DONIESIENIA! POZOSTAJE TYLKO POGRATULOWAĆ, PIĘKNY CZAS DLA PODRÓŻNICZKI