Jak podaje portal "Papilot", Marcelina Zawadzka może pochwalić się naprawdę nietypowymi wnętrzami mieszkania, a dokładniej jego urozmaiconymi dodatkami. Modelka wiele razy pokazywała fanom w sieci swój apartament, szczególnie podczas licznych remontów. Kiedyś zaprezentowała, jak odmalowuje balkon, a teraz przyszedł czas na odświeżenie łazienki.

Gwiazda w bardzo oryginalny sposób postanowiła udekorować to pomieszczenie. Na ścianach umieściła ramki ze zdjęciami z najważniejszych momentów życia. Obrazki sięgają aż do sufitu.

Zabrałam się za odkładane od kilku lat - i mówię serio bo trochę to minęło od kiedy chciałam całą toaletę obwiesić zdjęciami, pocztówkami i wspomnieniami aż do teraz. Marcelina Zawadzka

Inen pomieszczenia w mieszkaniu Marceliny są równie bogato przystrojone. Widać to szczególnie na zdjęciach salonu, gdzie największą uwagę zwraca różowa kanapa. Eleganckie, szare kotary świetnie komponują się z małymi złoto-szklanymi stoliczkami, na których stoi mnóstwo ozdób. Apartament Zawadzkiej urządzony jest w stylu glamour. Podobają Wam się takie wnętrza?

To również może Cię zainteresować: Zadbaj O Swój Ogród, By Przygotować Go Na Wiosnę. Wystarczy Kilka Prostych Metod

Zobacz także: Lecha Wałęsę Spotkała Nie Lada Wpadka. Wyszły Na Jaw Jego Braki W Edukacji. Co Zrobił Były Prezydent