Nie da się ukryć, że Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel to jedno z najpopularniejszych małżeństw w polskim show – biznesie. Para spotkała się po raz pierwszy podczas nagrań do programu „Taniec z gwiazdami” i od razu oboje zakochali się w sobie.

Marcin Hakiel nieustannie rozwija swoją karierę

Ich pierwszym sukcesem bez wątpienia było zdobycie Kryształowej Kuli w popularnym tanecznym show. Niedługo potem pobrali się, a ukoronowaniem ich miłości są ich ukochane dzieci, Helenka oraz Adam.

Zarówno Katarzyna Cichopek, jak i Marcin Hakiel bardzo dużo czasu poświęcają na swój rozwój i świetnie radzą sobie w biznesie. Mąż popularnej aktorki jest bowiem właścicielem szkoły tańca Hakiel – Akademia Tańca. Jego działalność świetnie poradziła sobie także w obecnym czasie pandemii, bowiem oferta została rozszerzona o zajęcia online!

Czy zobaczymy tancerza w popularnym serialu?

Jak wspomina portal Jastrząb Post, jakiś czas temu szkoła tańca Marcina Hakiela była planem do nagrań serialu „M jak miłość”, bowiem zaplanowano tam pewien epizod znanego serialu. Jak się jednak okazuje, możliwe, że tancerz zagości w serialu na dłużej!

- Myślę, że chętnie bym wystąpił. Miałem przyjemność współpracować z M jak miłość, bo grała w tym serialu moja szkoła tańca. Mogę zdradzić, że jest pomysł, by rozwinąć ten wątek taneczny. Zobaczymy, co się wydarzy, ja jestem jak najbardziej za – wyznał sam Marcin Hakiel podczas rozmowy z dziennikarzami „Faktu”.

Co więcej, nie jest także uniknione, że już niebawem Marcin Hakiel zasiądzie także w jury popularnego tanecznego show „Dance Dance Dance”. Czy tancerz przyjmie propozycję? Przekonamy się już niebawem!

Jak informował portal "Życie PL": TRWA SKŁADANIE ZEZNAŃ PODATKOWYCH ZA UBIEGŁY ROK. KIEDY MOŻEMY LICZYĆ NA WYPŁATĘ NALEŻNOŚCI

Przypomnij sobie: DONALD TUSK ZAMIEŚCIŁ W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH WYMOWNY WPIS NAWIĄZUJĄCY DO PROTESTÓW W KRAJU. JAKIE JEST JEGO ZDANIE W TEJ KWESTII

Portal "Życie PL" pisał również: NOWA ODSŁONA MILIONERÓW! CZY FANI BĘDĄ ZADOWOLENI ZE ZMIAN, KTÓRE ZAJDĄ W JEDNYM Z NAJPOPULARNIEJSZYCH TELETURNIEJÓW

O tym mówi się w Polsce: IGA ŚWIĄTEK NIE PRZESTAJE ZADZIWIAĆ! NIESAMOWITE OTWARCIE MECZU W AUSTRALIAN OPEN W WYKONANIU NASZEJ TENISISTKI