Justyna Żyła, która niegdyś wywołała ogromne poruszenie w mediach swoim głośnym rozstaniem z mężem, skoczkiem narciarskim Piotrem Żyłą, ponownie zaskoczyła wszystkich, ujawniając nową stronę swojego życia. Po burzliwym okresie i krótkim epizodzie w show-biznesie, Justyna zdecydowała się na powrót do swoich korzeni i rozwijanie pasji, która zawsze była jej bliska.


Justyna Żyła stała się znana w prasie głównie za sprawą medialnych kłótni i rozwodu z Piotrem Żyłą. Publicznie wyrażała swoje żale i frustracje, co przyciągało uwagę mediów i fanów. Po głośnym rozwodzie, próbowała swoich sił w show-biznesie, biorąc udział w popularnym programie "Taniec z Gwiazdami". Niestety, taniec nie okazał się jej mocną stroną, a surowe oceny Iwony Pavlović tylko dodały jej stresu. Po odpadnięciu z programu, Justyna postanowiła usunąć się w cień i zniknęła z przestrzeni medialnej, informuje Pomponik.


Po zakończeniu swojej przygody z telewizją, Justyna Żyła wróciła do rodzinnych stron, zaszywając się w Wiśle. Tam zaczęła pracować w znanej lokalnej cukierni, z pasją przygotowując i ozdabiając okolicznościowe torty. Jednak jej prawdziwa pasja do gotowania i kulinarnych eksperymentów zaprowadziła ją dalej.


37-letnia Justyna Żyła postanowiła rozwijać swoją miłość do gotowania i zatrudniła się w restauracji i pizzerii w Wiśle. To tutaj może spełniać swoje marzenia i kreować kulinarne arcydzieła. W mediach społecznościowych Justyna dzieli się swoim entuzjazmem, pokazując, jak bardzo cieszy się z nowej roli. Restauracja, w której pracuje, oferuje szeroką gamę dań – od tradycyjnych polskich specjałów po włoskie i azjatyckie smaki.


W restauracji, gdzie teraz pracuje, Justyna dba o to, aby menu było zróżnicowane i pełne smaków. Klienci mogą delektować się tradycyjną kwaśnicą, sałatką z krewetkami w tempurze kokosowej czy soczystym stekiem. Jej kulinarne umiejętności i kreatywność przyciągają wielu smakoszy, którzy chętnie wracają, aby spróbować kolejnych pyszności.


Justyna Żyła udowodniła, że nawet po trudnych chwilach można znaleźć nową ścieżkę i rozwijać swoje pasje. Jej przemiana z celebrytki na utalentowaną kucharkę pokazuje, jak ważne jest odnalezienie swojej prawdziwej pasji i dążenie do realizacji marzeń. Justyna z pewnością jeszcze nie raz nas zaskoczy swoją determinacją i talentem.