Piotr Żyła i Marcelina Ziętek tworzą jedną z najbardziej uwielbianych par w świecie sportu i show-biznesu. Od momentu, gdy ich drogi się skrzyżowały w 2020 roku, stali się wzorem harmonii i wspólnego zaangażowania w różnorodne pasje. Tym razem para zdecydowała się na nietypową randkę, łączącą ekscytujące wydarzenie z osobistymi emocjami.


Para pojawiła się razem na 80. Rajdzie Polski, co okazało się strzałem w dziesiątkę zarówno dla Piotra, jak i dla Marceliny. Skoczek narciarski nie krył radości z wybranej aktywności, dzieląc się zdjęciami i wrażeniami w mediach społecznościowych. Marcelina również udokumentowała ten wyjątkowy dzień, pokazując, jak wielką frajdę sprawiła jej ta wspólna przygoda, informuje Pomponik.


Podczas rajdu Piotr Żyła miał okazję uczestniczyć w porannym co-drive, który pozwolił mu doświadczyć emocji towarzyszących pilotom podczas szutrowych odcinków specjalnych. "Fajnie, szybko i ciekawie można powiedzieć. Dawno nie miałem okazji przejechać się na miejscu pasażera taką rajdówką. Powiem, że to chyba najszybsza, jaką miałem okazję jeździć," wyznał poruszony skoczek.


Marcelina Ziętek, coraz bardziej rozpoznawalna w mediach społecznościowych, ma już niemal 100 tysięcy obserwujących. Na swoim prywatnym profilu dzieli się nie tylko chwilami spędzonymi z Piotrem, ale także szczegółami swojego życia i kariery. Ich związek, pełen miłości i wspólnych pasji, przyciąga uwagę wielu fanów, którzy kibicują im na każdym kroku.


Mimo trudnej przeszłości Piotra, związanej z rozwodem z Justyną Żyłą, obecnie wszyscy zdają się odnajdywać szczęście. Justyna, była żona skoczka, również znalazła nową miłość i z radością opowiada o swoim nowym związku. "Piotrek świetnie się z nim dogaduje. Moje i Piotrka dzieci bardzo go lubią i akceptują. Jesteśmy już trochę taką patchworkową rodziną," wyjawiła Justyna w rozmowie z Plejadą. Ich relacje są na tyle dobre, że Justyna niedawno pochwaliła się zaręczynami z nowym partnerem.


Choć Piotr Żyła przez pewien czas był krytykowany za rozwód z Justyną, obecnie obie strony wydają się być szczęśliwe w nowych związkach. Piotr i Marcelina tworzą uroczy duet, pełen miłości i wspólnych pasji, które nieustannie ich łączą. Justyna również odnajduje szczęście u boku nowego ukochanego, co dowodzi, że życie po trudnych momentach może przynieść wiele pozytywnych zmian.