Dariusz Szpakowski, jeden z najbardziej rozpoznawalnych głosów polskiego sportu, rozpoczął swoją przygodę z Euro 2024, komentując hitowe spotkanie fazy grupowej między Hiszpanią a Chorwacją. 73-letni komentator, znany z barwnego języka i niepowtarzalnego stylu, ponownie przyciągnął uwagę widzów, którzy nie omieszkali wyłapać i podzielić się jego zabawnymi sentencjami.


Mecz pomiędzy Hiszpanią a Chorwacją był jednym z najbardziej oczekiwanych spotkań grupy B. "La Furia Roja" zdominowała swoich przeciwników, kończąc spotkanie wynikiem 3:0. Szpakowski, który umilał widzom czas swoimi komentarzami, przyciągnął uwagę zarówno za swoje profesjonalne analizy, jak i kilka zabawnych sentencji.


Podczas meczu Dariusz Szpakowski kilkakrotnie rozbawił widzów swoimi charakterystycznymi sentencjami. Internauci szybko podchwycili to i podzielili się nimi na platformie X.

Oto niektóre z nich:


"Wczoraj czerwoną kartkę zobaczyli Szkoci, a konkretnie gracz tej reprezentacji. Dariusz Szpakowski 2024" - napisał jeden z internautów.


"14 minuta, a Szpakowski już trzeci czy czwarty raz mówi że młodość ma swoje prawa" - zauważyła inna użytkowniczka.


"Szpakowski już trzeci raz powiedział, że Nacho jest takim łącznikiem pokoleniowym." - dodał kolejny internauta.


Dariusz Szpakowski powróci do mikrofonu już 18 czerwca, aby skomentować starcie między Portugalią a Czechami. Mecz ten będzie kolejnym emocjonującym widowiskiem, w którym zdecydowanymi faworytami są Portugalczycy prowadzeni przez legendarnego Cristiano Ronaldo. Drużyna marzy o powtórzeniu sukcesu z 2016 roku, a widzowie z niecierpliwością czekają na kolejne komentarze Szpakowskiego, który zawsze potrafi dodać emocji każdemu spotkaniu.