Marzy Ci się, żeby na Twoim weselu zagrała ulubiona gwiazda? To marzenie może stać się rzeczywistością, ale musisz przygotować się na spory wydatek. Ceny za prywatne koncerty gwiazd potrafią zwalać z nóg.


Ile kosztuje występ gwiazdy na weselu?


Ceny wahają się w zależności od popularności artysty. Za mniej znanych wykonawców zapłacisz kilka tysięcy złotych. Na przykład Norbi bierze około 8 tysięcy złotych za występ.


Jeśli jednak marzysz o bardziej znanym nazwisku, przygotuj się na wydatek rzędu 30-50 tysięcy złotych. Justyna Steczkowska rzadko decyduje się na takie koncerty, ale jeśli uda Ci się ją namówić, będziesz musiał zapłacić 30 tysięcy złotych. Tyle samo kosztuje występ Nataszy Urbańskiej.

Jeszcze więcej, bo 35 tysięcy złotych, zawołają sobie Feel i Rafał Brzozowski. Za występ Zenka Martyniuka, Agnieszki Chylińskiej, Edyty Górniak czy Zakopowera będziesz musiał zapłacić około 40 tysięcy złotych.


Absolutną rekordzistką jest Maryla Rodowicz, która za swój występ żąda 50 tysięcy złotych. Jeszcze więcej podobno chcą Mrozu i Sanah.


Czy warto?


To już zależy od Twoich możliwości finansowych i priorytetów. Dla wielu osób występ gwiazdy na weselu to spełnienie marzeń i niepowtarzalna okazja, by świętować ten wyjątkowy dzień w towarzystwie idola.


Pamiętaj jednak, że oprócz honorarium gwiazdy, musisz również pokryć koszty transportu, zakwaterowania i wyżywienia ekipy. Do tego dochodzi jeszcze opłata za nagłośnienie i oświetlenie.


Jeśli zdecydujesz się na taki krok, dokładnie przeanalizuj wszystkie koszty i upewnij się, że Cię na to stać.