Katarzyna Cichopek po 14 latach nieobecności wróciła na antenę Polsatu w wielkim stylu! Znana aktorka i prezenterka poprowadziła koncert jubileuszowy Majki Jeżowskiej, zachwycając publiczność nie tylko talentem, ale i olśniewającymi kreacjami.


Powrót w glorii


Prowadzenie koncertu "Najpiękniejsza w klasie" stało się dla Cichopek symbolicznym powrotem na deski Opery Leśnej w Sopocie. Po raz ostatni wystąpiła tam w 2010 roku podczas festiwalu Top Trendy, informuje Pomponik.


"Cieszę się, że wróciłam, będzie się działo" - napisała na Instagramie, potwierdzając swój udział w wydarzeniu.


Dwie kreacje, dwa oblicza


Już przed wejściem na scenę Cichopek oczarowała wszystkich krótką zieloną sukienką z asymetrycznym dołem i bufiastym rękawem. Dopełnieniem stylizacji była srebrna torebka i sandałki na wysokim obcasie.


Na scenie prezenterka zaprezentowała się w długiej sukni w kolorze soczystego różu, ozdobionej kwiatem ze wstążkami. Do tego upięcie włosów w kok, delikatna biżuteria i gotowe!


Sukces na miarę gwiazdy


Występ Cichopek spotkał się z ogromnym entuzjazmem ze strony publiczności i mediów. Podkreślano nie tylko jej profesjonalizm i charyzmę, ale również nienaganne poczucie stylu.


Powrót Cichopek do Polsatu to bez wątpienia jedno z najgorętszych wydarzeń tego sezonu. Nic dziwnego, że fani z niecierpliwością wyczekują kolejnych projektów z udziałem tej utalentowanej gwiazdy.


Czy Katarzyna Cichopek na stałe zagości na antenie Polsatu? Czas pokaże. Jedno jest pewne - jej powrót to prawdziwy strzał w dziesiątkę!