To już nie są tylko plotki. Marcin Hakiel i jego partnerka Dominika ogłosili, że zostaną rodzicami. Niedawno para pojawiła się publicznie, prezentując wyraźnie zaokrąglony brzuszek Dominiki, a teraz w sieci krążą kolejne zdjęcia z ich wspólnego wypadu. Widać na nich, że Marcin postanowił zrobić ukochanej przyjemność, zabierając ją w wyjątkowe miejsce.


Marcin Hakiel, znany tancerz, postanowił umilić Dominice czas oczekiwania na ich pierwsze wspólne dziecko. Zabrał ją na słodki spacer, podczas którego para delektowała się goframi i lodami. Na zdjęciach paparazzi widać, że Dominika miała na sobie luźne ubrania, co świadczy o jej chęci unikania sensacji. Co ciekawe, towarzyszyła im córka Marcina z poprzedniego związku, Helenka. Wydaje się, że dzieci są już dobrze poinformowane o nadchodzących zmianach i cieszą się razem z tatą na powiększenie rodziny.


Plany na przyszłość: dziecko i ślub?


Nie tylko o dziecku mówi się w kontekście Marcina i Dominiki. Coraz częściej pojawiają się spekulacje na temat ich ślubu. Wydaje się, że w obliczu nadchodzącego potomka, małżeństwo jest bardziej prawdopodobne niż kiedykolwiek wcześniej. Dominika niedawno zasugerowała możliwość ślubu, udostępniając na swoim Instastory fragment rozmowy Marcina z Kubą Wojewódzkim, w którym tancerz stwierdził, że raczej nie planuje ponownego stawania na ślubnym kobiercu. Na to Dominika odpowiedziała krótko: "Rychło w czas".


Marcin Hakiel zareagował na jej komentarz, udostępniając relację i dodając od siebie angielskie słowo "busted", co oznacza "złapany". Wszystko wskazuje na to, że para traktuje swoje plany bardzo poważnie.


Katarzyna Cichopek milczy


Była żona Marcina, Katarzyna Cichopek, do tej pory nie skomentowała tych rewelacji. Warto przypomnieć, że plotki o jej ślubie z Maciejem Kurzajewskim krążą od dawna, a zaręczynowy pierścionek był tematem rozmów przez wiele miesięcy. Może teraz, widząc szczęście swojego byłego męża, Katarzyna i Maciej zdecydują się przyspieszyć własne plany i w końcu zorganizują długo odkładaną ceremonię?


Czekamy z niecierpliwością na kolejne wieści z życia Marcina Hakiela i Dominiki, a także na reakcje ze strony Katarzyny Cichopek. Jedno jest pewne – przed nami wiele emocji i zmian w życiu tych znanych postaci.