Agata Rubik, mama dwóch córek, niedawno podczas sesji pytań i odpowiedzi na Instagramie otwarcie poruszyła temat przyszłości swojej rodziny. Starsza córka Rubików, Helena, skończyła niedawno piętnaście lat, a młodsza, Alicja, niebawem będzie obchodzić swoje jedenaste urodziny.

Piotr i Agata Rubikowie są małżeństwem od ponad szesnastu lat. W tym roku obchodzą 16. rocznicę ślubu. Pomimo początkowego sceptycyzmu otoczenia związanego z ich osiemnastoletnią różnicą wieku, udowodnili, że ich uczucie jest silne i trwałe. Ich życie niemal jak z bajki nabrało jeszcze większego uroku po przeprowadzce do Miami.


Prawie rok temu Rubikowie spakowali walizki i przeprowadzili się do Stanów Zjednoczonych. Przygotowania do tego wielkiego kroku trwały kilka miesięcy, a tuż przed wyjazdem odbyła się wyprzedaż wielu rzeczy, które nie zmieściły się w ich nowym, mniejszym mieszkaniu. To właśnie podczas tej przeprowadzki Agata Rubik upewniła się w jednej ważnej kwestii dotyczącej ich przyszłości.W trakcie wyprzedaży Rubikowie pozbyli się także ubranek dziecięcych, co dla Agaty stało się momentem przełomowym. Kiedy jedna z fanek zapytała ją podczas „Q&A”, czy planują z Piotrem kolejne dziecko, odpowiedź była jasna i zdecydowana. Agata stwierdziła, że właśnie podczas przeprowadzki, widząc dziecięce ubranka, zdała sobie sprawę, że nie chce już powiększać rodziny.


„Chyba dopiero podczas przeprowadzki poczułam, że to koniec. Pozbyłam się wtedy wszystkich ciuszków, które sobie odłożyłam ‘just in case’. Choć wiecie... teoretycznie nigdy nie wiadomo, co będzie...” - napisała na Instagramie.


Rubikowie, mimo licznych zmian i wyzwań, dalej cieszą się życiem i czerpią z niego pełnymi garściami. Przeprowadzka do Miami była dla nich ważnym krokiem, a decyzja Agaty o niepowiększaniu rodziny to świadomy wybór, który tylko podkreśla ich dojrzałość i gotowość na nowe etapy w życiu.


Rubikowie pokazują, że prawdziwa miłość i wzajemne wsparcie mogą przetrwać wszelkie przeciwności, a ich życie, pełne miłości i nowych wyzwań, jest tego najlepszym dowodem.