Popularny program muzyczny "The Voice of Poland" na jesień powróci w zupełnie nowej odsłonie! Według doniesień medialnych, z show pożegnają się dotychczasowi jurorzy, a ich miejsce zajmą świeże twarze. Pojawiły się również spekulacje na temat zmiany prowadzącego.


Koniec ery dotychczasowych jurorów


"The Voice of Poland" od lat gości na antenie TVP, bawiąc i wzruszając miliony widzów. Przez 14 edycji program przeszedł wiele metamorfoz, a skład jury zmieniał się wielokrotnie. Niezmiennym elementem pozostawał jednak Tomasz Kammel, prowadzący show od samego początku.


Niestety, wszystko wskazuje na to, że jesienią czeka nas rewolucja. Z dotychczasowych jurorów - Justyny Steczkowskiej, Lanberry, Marka Piekarczyka, Barona i Tomsona - program ma pożegnać się aż trójka. Jak donosi "Fakt", w ich miejsce pojawią się zupełnie nowe osoby.

Kuba Badach nowym jurorem?


Pierwszym z ogłoszonych nowych jurorów ma być Kuba Badach, znany muzyk i mąż Oli Kwaśniewskiej. Według źródeł "Faktu", produkcja szukała szanowanego artysty, który mógłby stanowić autorytet dla uczestników.


Badach to bez wątpienia idealny kandydat na tę rolę. Jest doświadczonym muzykiem, mającym na swoim koncie liczne sukcesy. Z pewnością będzie w stanie udzielić cennych wskazówek i wsparcia młodym talentom.


Zmiana prowadzącego?


Oprócz rewolucji w jury, mówi się również o możliwej zmianie prowadzącego. Tomasz Kammel, który od lat był gospodarzem "The Voice of Poland", niedawno pożegnał się z programem "Pytanie na śniadanie". Czy oznacza to, że nie zobaczymy go również w nowej edycji muzycznego show?


Na razie TVP nie potwierdziła tych doniesień. Jednak biorąc pod uwagę zmiany w "Pytaniu na śniadanie", spekulacje o odejściu Kammela z "The Voice of Poland" wydają się całkiem prawdopodobne.


Jesienna edycja "The Voice of Poland" zapowiada się niezwykle ekscytująco! Nowi jurorzy, świeża energia i być może nowy prowadzący - to wszystko gwarantuje, że program będzie jeszcze bardziej interesujący i chętnie oglądany.


Czekając na oficjalne potwierdzenie od TVP, śledźmy dalsze doniesienia na temat rewolucji w "The Voice of Poland"!