Czasami sami nie zauważamy, że z żoną syna zachowują się, delikatnie mówiąc, wymagająco. Odkryć wszystkie karty pomoże horoskop rodzinny. Gwiazdy wiedzą, jaki charakter ma każdy znak zodiaku i jak te cechy będą się przejawiać w życiu rodzinnym.

Horoskop rodzinny: teściowa według znaku zodiaku

Baran: generał w spódnicy
Gdyby mogła, codziennie organizowałaby musztrę i wysyłała na wartę. Ale, na szczęście, teściowa nie ma takich uprawnień. "Słodkie" życie, zorganizuje w inny sposób. Nazwana mamą na każdym spotkaniu zorganizuje lekcje sprzątania. Nawet jeśli pracujesz jako szef kuchni, teściowa wie lepiej jak i co gotować.

Byk: spokojna rodzina
Teściowa Byka chce, aby jej synowa stała się drugą matką dla jej syna. Młoda żona, według Byka, powinna dbać o męża, gotować, prać, sprzątać i sprawdzać, czy założył czapkę. Dla przedstawicielki tego znaku zodiaku najważniejsze są wartości rodzinne. Zdobycie serca takiej teściowej jest łatwe. Spróbuj stać się dla niej oddaną córką, która pyta o przepisy na potrawy i rady, jakie zasłony w domu kupić.

Bliźnięta: szpieg
Horoskop rodzinny ostrzega: Bliźnięta to najbardziej podstępny typ teściowej. Na pierwszych spotkaniach będziesz oczarowana dobrodusznością i prostotą swojej teściowej. Będzie z tobą plotkować, zdobywając twoje zaufanie. W końcu sama zdradzisz jej wszystkie sekrety życia z mężem. I to jest ogromny błąd, ponieważ natychmiast staną się publiczne. A miła teściowa za twoimi plecami przekona syna do rozwodu. Z taką "mamą" lepiej zachować dystans.

Rak: słodka babcia
Dla niej syn jest nadal jej ulubionym dzieckiem. Ale Rak wyraża swoją miłość nie poprzez kontrolę i hiperpoprawność, ale poprzez czułość i zaufanie. A jeśli jej syn wybrał cię na żonę, w pełni zaakceptuje i zrozumie jego wybór. Taka teściowa będzie wspaniałą babcią i będzie cieszyć się spędzaniem czasu ze swoimi wnukami.

Lew: królowa, do której nie można się zbliżyć
Jako błękitnokrwista lwica nie uważa cię za godną jej syna. Kiedy ją spotkasz, przygotuj się na pytanie o rodowód, status finansowy i pozycję społeczną. Oczywiście twoje odpowiedzi jej nie usatysfakcjonują, a zamiast życzeń szczęścia dla młodych otrzymasz tylko pogardę i niezadowolenie.

Panna: gospodyni
Ta teściowa zawsze wie najlepiej i nie przegapi żadnej okazji do krytyki. Może być przerażona każdą drobnostką: kurzem na stoliku do kawy lub lekko pomarszczonym kołnierzykiem koszuli syna. Gospodarstwo domowe — coś, w czym teściowa-Panna rozumie najlepiej ze wszystkich. Za jej radą posłusznie kiwnij głową, ale nadal rób to, co uważasz za stosowne.

Waga: kochająca
Waga jest czasami nawet zbyt kochającą teściową. Będzie chciała zaprzyjaźnić się ze swoją synową, chętnie pójdzie z nią na kawę i podzieli się opowieściami o swoich przygodach z młodości. Z taką starszą koleżanką należy uważać, w końcu to przede wszystkim teściowa.

Skorpion: podejrzliwy
Przygotuj się na "testy" - mówi horoskop rodzinny, opisując teściową Skorpiona. Przetestuje siłę twoich nerwów i wytrzymałość, wylewając sarkastyczne uwagi. Teściowa, urodzona pod tym znakiem, pozostanie bardzo niezadowolona z wyboru syna, a jej oburzenie będzie wyrażane przy każdej okazji.

Strzelec: wymagający
Teściowa w Strzelcu ma bardzo wysokie wymagania wobec żony swojego ulubionego syna. Musi być doskonała we wszystkim: wspaniała gospodyni, karierowiczka, milionerka, kochająca matka i wykształcona arystokratka. Będzie konkurować z młodą synową, całym swoim wyglądem i słowami, aby pokazać, że jest lepsza.

Koziorożec: arystokrata
Doskonałe wychowanie i wyrafinowane maniery to dwa główne wymagania teściowej Koziorożca wobec synowej. Jeśli żona jej ulubionego syna ma złe nawyki lub ubiera się zbyt jaskrawo, zostanie odrzucona.

Wodnik: doskonałość sama w sobie
Masz szczęście, jeśli matka twojego męża okazała się Wodnikiem według horoskopu. W końcu to najlepszy znak zodiaku dla teściowej. Nie będzie wtrącać się w sprawy rodzinne, nie interesuje jej, jakiego klucza do konserw używasz i ile razy dziennie wycierasz kurz. Jest młoda i nowoczesna, potrafi nadążyć za każdym tematem rozmowy i zna się na nowych technologiach.

Ryby: zawsze po twojej stronie
Teściowa spod znaku Ryb wie, że nastawianie syna przeciwko żonie jest podłe i bezsensowne. Lepiej zaprzyjaźnić się z synową, aby zawsze być blisko ukochanego syna. Dlatego w konfliktach rodzinnych zawsze będzie dokładnie po twojej stronie.