Bo teraz Adam jest tylko jej i nikogo innego! Nie będą już musieli uciekać i chować się po kątach jak nieśmiałe dzieci w szkole.

Taki godny pozazdroszczenia narzeczony, za którym wzdychały setki dziewczyn. Charyzmatyczny, czarujący i przystojny. Tak, żonaty, i co z tego? Głupotą było myśleć, że taki mężczyzna długo będzie kawalerem i nikt nie weźmie go pod rękę!

Tak, ma dziecko, i co z tego? W końcu nie ma kilku lat i to dość oczywiste, że chciał mieć dzieci. Córka, nawiasem mówiąc, ma 15 lat. Pięć lat on i jego żona żyją jako sąsiedzi wyłącznie ze względu na dziecko. W końcu dziewczyna jest już w okresie przejściowym i okrucieństwem byłoby zabić jej wrażliwą psychikę rozwodem.

W końcu Adam nie mógł rozwieść się z żoną. Myślał, jak znaleźć odpowiedni moment i cały czas pamiętał o swojej córce. Jednak Maria miała dość tych podchodów i tym razem postanowiła działać pewniej.

Postanowiła spontanicznie spotkać się w środku tygodnia i znalazła do tego pretekst, a następnie jak zawsze zaczęła żegnać swojego ukochanego w gorącym uścisku. Wszystko wydawałoby się niczym, ale z boku pod różnymi kątami zostali już kilkakrotnie sfotografowani przez jej najlepszą przyjaciółkę.

Tego samego dnia wyciekły zdjęcia do jego żony i, voila, jej ulubieniec już stoi z walizką na jej progu. Nie minęło kilka godzin, a marzenie stało się rzeczywistością!

Maria była szczęśliwa. Ten idealny mężczyzna był teraz tylko jej!

Poza tym jest nie tylko przystojny, ale także odnosi sukcesy. Ma własną cukiernię, którą dzieli z bratem. Planuje jednak zostać pełnoprawnym właścicielem firmy. Musi tylko trochę zaoszczędzić i uzbroić się w cierpliwość. Wtedy wszystko na pewno się poprawi.

To zdania, które wypowiedział do Marii, gdy poprosiła o zabranie jej do restauracji lub podarowanie stylowej biżuterii. Adam twierdził, że jest wspaniałą kobietą i zasługuje na wszystko, co najlepsze. Ale trzeba tylko trochę poczekać, a wszystko będzie idealne.

Maria była zachwycona. W końcu rzadko spotyka się przystojnego, inteligentnego i bogatego mężczyznę w tym samym czasie. Adam dość często opowiadał jej o swoich podróżach i ekscytujących spotkaniach z przyjaciółmi. W końcu, według niego, komunikował się ze śmietanką towarzyską w mieście. Dlatego jego wybranka oczekiwała słodkiego życia i korzystnych znajomości.

Nie uwierzysz, ale jego żona Irena też była szczęśliwa. Ponieważ w końcu znalazła tego, z którym mogła połączyć swoje życie. W momencie, gdy otrzymała powiadomienie WhatsApp z nieprzyjemną niespodzianką, natychmiast zaczęła działać zdecydowanie.

Złożyła pozew o rozwód, alimenty, podział majątku i zaplanowała przeprowadzkę do Zakopanego. Irena i jej córka przez całe życie marzyły o życiu w górach, ale Adam pozostał nieugięty.

Maria wciąż była szczęśliwa i chwaliła się koleżankom, że wyciągnęła najszczęśliwszy bilet w tym życiu. Jedynym problemem było to, że widziała tylko wierzchołek góry lodowej. W końcu nikt nie powiedział jej, że za całym sukcesem i wysokimi dochodami stoi jego żona.

To żona zmotywowała go do rozwijania swoich umiejętności i przedstawiła go odpowiednim ludziom. W rzeczywistości Adam niczego sam nie osiągnął. Miał dobre życie. I tylko ona była jego główną motywacją.

Wszyscy jego odnoszący sukcesy przyjaciele byli przyjaciółmi Ireny, których znała od stu lat. I tak, tak naprawdę nie miał też biznesu. Pracował w piekarni brata, ale nawet nie swojej, tylko żony. I nie był jej wspólnikiem, ale zwykłym administratorem.

Maria szalała ze szczęścia, ale tylko dlatego, że tajemnica nie wyszła jeszcze na jaw.

W rzeczywistości jej ukochany "pracoholik" był obibokiem

Nie zwolnił się z pracy, tylko dlatego, że Irena ze łzami w oczach błagała brata, by go nie wyrzucał. Zapewniła, że będzie w stanie wpłynąć na zaniedbującego małżonka i na pewno się poprawi. Chociaż nawet przed tym często myślała o rozwodzie, ale współczuła córce.

Teraz Irena była szczęśliwa, ale jednocześnie nie zamierzała otwierać nikomu oczu na swojego byłego męża. Nawiasem mówiąc, okazał się strasznym brudasem. Pozostawienie po sobie brudu mieściło się w granicach normy. No nic, wkrótce się dowie. W końcu tajemnica prędzej czy później zawsze wychodzi na jaw.

Teraz wystarczy spojrzeć na sytuację z zewnątrz. Obie kobiety były zadowolone z obrotu spraw. Każda z nich miała swoje powody, a Adam był niewiarygodny. Jego poczucie własnej wartości rosło bez względu na wszystko!