"Kiedy ta sytuacja nam się przytrafiła, byliśmy małżeństwem już trochę ponad cztery lata. Mój mąż ma na imię Adam i mieszkaliśmy z nim w mieszkaniu jego matki, ponieważ wtedy nie mieliśmy własnego mieszkania.

Matka mojego chłopaka chciała, żeby poślubił wybraną dla niego dziewczynę, a on, jak się okazało, nie chciał posłuchać jej rady i wybrał mnie - nie byłam więc lubiana przez teściową, ale trudno. Pośłubiłam jej syna, a nie ją.

Moja teściowa bardzo mnie nękała, o wszystko się czepiała, dlatego mój dziadek zamieszkał z rodzicami i dał mi swoje mieszkanie. Przeprowadziliśmy się tam wraz z Adamem, lecz wcześniej zrobiliśmy gruntowny remont.

Jednak jego matka nie zamierzała się poddawać i cały czas przychodziła do naszego mieszkania i tam dowodziła. Powtarzała swojemu synowi, że jestem okropną gospodynią domową.

Gdy mieliśmy jechać nad morze na miesiąc miodowy po ślubie, teściowa oznajmiła, że ​​jedzie z nami i zażądała, aby jej syn zapłacił za podróż. Udaliśmy, że się zgadzamy, powiedzieliśmy jej, że za dwa dni wyjeżdżamy, a następnego ranka sami wyjechaliśmy. Teściowa nie wiedziała, dokąd poszliśmy, a zatem nie wiedziała, gdzie nas szukać.

Kiedyś, kiedy mój mąż był w pracy, przyszła do mnie do domu i zaczęła wyrzucać moje rzeczy prosto z balkonu! Dzięki Bogu, że tego dnia mój mąż wrócił z pracy wcześniej niż zwykle i wyrzucił matkę z naszego domu.

Tego już było za wiele!

Po tym incydencie teściowa nie przyjechała do nas przez trzy miesiące, a potem znowu przyszpiliła, gdy małżonek został wysłany w podróż służbową. Nie mogłam jej wyciągnąć z mieszkania. W pewnym momencie kazała mi się spakować i wyjść, dopóki jej cierpliwość nie pęknie. Potem zażądała, abym przepisała jej mieszkanie i zagroziła, że ​​jeśli tego nie zrobię, to później bardzo tego pożałuję.

Zaczęła zbierać moje rzeczy do walizki, którą następnie wyrzuciła z balkonu. Natychmiast zadzwoniłam do ojca, a potem do brata z prośbą o pomoc. Przybyli w ciągu dziesięciu minut. Ojciec i brat wnieśli moje rzeczy z powrotem do mieszkania, a potem zamknęli za sobą drzwi.

Teściowa była w tym czasie zajęta szukaniem dokumentów do mieszkania i nie zauważyła, że ​​nie jest już sama. Potem ojciec i brat pomogli mi ją wygonić oraz zawiadomiliśmy policję, została zabrana na komisariat.

Po tym incydencie mój ojciec zmienił zamki w drzwiach. Teściowa została za taki podstęp ukarana grzywną.

Potem mój mąż i ja wiedliśmy spokojniejsze życie, doczekaliśmy się córki i syna, a mąż uciął kontakt z matką.

Slub / screen yt

Jak informował portal "Życie Polska": JEDEN Z BLISKICH PRZYJACIÓŁ WŁADIMIRA PUTINA ZOSTAŁ ZŁAPANY PRZEZ UKRAIŃSKICH ŻOŁNIERZY. PREZYDENT ROSJI MA BYĆ OJCEM CHRZESTNYM CÓRKI POLITYKA

Przypomnij sobie: PREZYDENT ANDRZEJ DUDA PODJĄŁ WAŻNĄ DLA POLSKI DECYZJĘ I WŁAŚNIE WYBRAŁ SIĘ W PILNĄ PODRÓŻ. JUŻ WKRÓTCE SPOTKANIE Z ZEŁENSKIM! O CZYM BĘDĄ ROZMAWIAĆ

Portal "Życie Polska" pisał również: NIEBYWAŁE HASŁO POJAWIŁO SIĘ W OSTATNIM WYDANIU „WIADOMOŚCI” TVP! WIDZOWIE BYLI OBURZENI TYM, CO PRZECZYTALI NA PASKU INFORMACYJNYM. PROGRAM PRZERWANO

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: DOBRE WIEŚCI DLA FANÓW ZNANEGO FRANCUSKIEGO KUCHARZA. PASCAL BRODNICKI POJAWI SIĘ ZNÓW W TVN. GWIAZDOR POPROWADZI ZUPEŁNIE NOWY PROGRAM. O CO CHODZI