Niemalże każdy przed zawarciem związku małżeńskiego zastanawia się, czy rodzina partnera lub partnerki nie będzie stwarzać problemów w późniejszym, wspólnym życiu. W końcu jest to poważna decyzja i w pewnym stopniu złączenie się dwóch rodzin.

Niestety wiele par narzeka potem na to, że teściowie zbyt często wtrącają się w nie swoje sprawy bądź starają się za wszelką cenę wychować wnuki na swoich zasadach.

Ta historia udowadnia tę teorię o częstym braku porozumienia między stronami...

Po powrocie od razu tego żałowali!

"Niemal od razu po ślubie przenieśliśmy się od nich 2000 km. Z tego względu akceptowałam rodzinę męża, gdyż praktycznie wcale z nimi nie obcowałam, tylko podczas spotkań online. Mój mąż jest wojskowym, więc po zawarciu ślubu musieliśmy przenieść się do miejsca jego pracy.

Mieszkaliśmy tam przez 10 lat. Po upływie tych lat jednak wszyscy żołnierze zostali odesłani do swoich rodzinnych krajów. Dla mnie jednak wiadomość nie była zbyt przyjemna, jakoś już się tam osiedliłam, dali mi dobre mieszkanie, a poza tym spodziewaliśmy się trzeciego dziecka. Ale nic nie można było zrobić. Pozostał nam powrót do rodziców.

Urodziłam w moim rodzinnym mieście. Rok później ponownie zaszłam w ciążę. To było bardzo nieplanowane, nie byłam gotowa, ale zawsze chcieliśmy mieć dużą rodzinę, więc nawet o tym nie myśleliśmy.

Teściowa zaglądała do nas od czasu do czasu i nie sprawiało mi to problemów, lecz kiedy poruszyła temat wychowania dzieci, zagotowałam się jak w czajniku. Przykro mi było uświadomić sobie, że kobieta, która tak naprawdę mnie nie zna, nie widziała mnie od 10 lat i zna swoje wnuki tylko ze zdjęć, wydaje mi rozkazy.

Gdy byłam już w ósmym miesiącu, powiedziała:

- Strasznie na ciebie patrzeć. Napompowane, jakby wypełnione wodą policzki. Napuchnięte nogi.

Milczałam, powstrzymywałam się. Wielokrotnie dawała do zrozumienia, że ​​jestem okropna, brzydka itp. Mąż przerywał te rozmowy, ale mimo wszystko nigdy jej nie wybaczę."

Rodzina / screen yt

Jak informował portal "Życie Polska": JEDEN Z BLISKICH PRZYJACIÓŁ WŁADIMIRA PUTINA ZOSTAŁ ZŁAPANY PRZEZ UKRAIŃSKICH ŻOŁNIERZY. PREZYDENT ROSJI MA BYĆ OJCEM CHRZESTNYM CÓRKI POLITYKA

Przypomnij sobie: PREZYDENT ANDRZEJ DUDA PODJĄŁ WAŻNĄ DLA POLSKI DECYZJĘ I WŁAŚNIE WYBRAŁ SIĘ W PILNĄ PODRÓŻ. JUŻ WKRÓTCE SPOTKANIE Z ZEŁENSKIM! O CZYM BĘDĄ ROZMAWIAĆ

Portal "Życie Polska" pisał również: NIEBYWAŁE HASŁO POJAWIŁO SIĘ W OSTATNIM WYDANIU „WIADOMOŚCI” TVP! WIDZOWIE BYLI OBURZENI TYM, CO PRZECZYTALI NA PASKU INFORMACYJNYM. PROGRAM PRZERWANO

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: DOBRE WIEŚCI DLA FANÓW ZNANEGO FRANCUSKIEGO KUCHARZA. PASCAL BRODNICKI POJAWI SIĘ ZNÓW W TVN. GWIAZDOR POPROWADZI ZUPEŁNIE NOWY PROGRAM. O CO CHODZI