Niegdyś ubieranie się w ciucholandach nie było postrzegane zbyt dobrze, wielu z nas uważało korzystanie z lumpeksach za faux pas. Spora część Polaków po pojawieniu się w naszym kraju rozmaitych sieciówek odzieżowych i otwarciu coraz większej liczby galerii handlowych niemal zachłysnęła się takim sposobem kupowania ubrań.

W dobie coraz gorszej jakości odzieży przy bardzo wysokich cenach tychże wielu z nas powraca jednak do kupowania ubrań z drugiej ręki, szczególnie takich, które są naprawdę w dobrym stanie. Okazuje się, że w ciucholandach można znaleźć niesamowite rzeczy, często najlepszych światowych marek za dosłownie grosze. W tej kwestii swoich obserwatorów postanowiła uświadomić pewna TikTokerka. Potrafi upolować naprawdę niesamowite rzeczy!

TikTokerka przekonuje, że ubrania z lumpeksów mogą być lepsze od nowych z sieciówek. Kobieta robi furorę w sieci!

Publikująca na TikToku niezwykle zabawne filmiki Marivo Iwona pokazuje na co dzień swoje wyprawy do lumpeksów i ciucholandów, w których udaje się jej często znaleźć naprawdę niesamowite ubrania. Kobietę w serwisie obserwuje już ponad 400 tysięcy osób.

TikTokerka ma naprawdę niezłego „nosa” do znajdowania prawdziwych perełek, bo szuka nie tylko markowych i oryginalnych strojów, ale też drogich gadżetów – biżuterii, galanterii itd.

Kobieta niedawno wrzuciła na TikToka filmik, na którym widać, jak udaje się jej znaleźć nierozpakowane nawet oryginalne i nowe perfumy marki Dior w kieszeni kurtki. Innym razem znalazła mydło marki Hermes.

@marivoiwona

Chcecie więcej? Ig:marivoiwona #fyp #dc #lumpeks #vintage #secondhand #thiftshop #dior #perfumy #adidas #viral

♬ Tokyo Drift - Xavier Wulf

Jak informował portal "Życie Polska": ANNA MUCHA OSTRO W SPRAWIE BARBARY KURDEJ-SZATAN. AKTORKA NIE PRZEBIERAŁA W SŁOWACH NA TEMAT KOLEŻANKI. NIEZWYKLE ZASKAKUJĄCE WYZNANIE GWIAZDY TV

Przypomnij sobie: NA JAW WYSZŁY NIEZNANE FAKTY NA TEMAT MĘŻA DAGMARY KAŹMIERSKIEJ. ŚLUB PARY MIAŁ MIEJSCE W ARESZCIE. KRÓLOWA ŻYCIA ZDRADZIŁA WIELKĄ TAJEMNICĘ W KSIĄŻCE

Portal "Życie Polska" pisał również: ROKSANA WĘGIEL PRZEŻYŁA TRUDNE CHWILE. 16-LETNIA GWIAZDA LEDWO BYŁA W STANIE COKOLWIEK POWIEDZIEĆ. TAJEMNICZE KULISY „YOU CAN DANCE. NOWA GENERACJA”

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: ZWIASTUN CZWARTEJ CZĘŚCI FILMU „KOGEL MOGEL” JUŻ W SIECI. WIDZOWIE NIE WIEDZĄ, CO POWIEDZIEĆ. WIELU FANÓW KOMEDII UZNAŁO TO ZA PORAŻKĘ. O CO CHODZI