Najnowszy z sezonów popularnego i lubianego programu emitowanego w TVP od lat, “The Voice of Poland”, dzięki któremu sławę zdobyło wiele dzisiejszych gwiazd trwa w najlepsze! Uczestnicy pokonali pierwsze lody, a jurorzy zmierzyli się z trudnym zadaniem eliminacji i pozostawienia tylko najlepszych. W najnowszym odcinku Marek Piekarczyk stanie w ogniu krytyki po swoich słowach. Nikt nie spodziewał się takiego zachowania...

Program “The Voice of Poland”, a także jego dwie inne wersje: “The Voice Kids” oraz “The Voice Senior” cieszą się ogromną i stale rosnącą popularnością. Polacy uwielbiają oglądać muzyczne zmagania osób w każdym wieku i uważają, że jest to sprawiedliwy podział dający równe szanse każdemu.

Najnowsza edycja programu aktualnie trwa i wyemitowanych zostało już kilka odcinków, a uczestnicy mają już za sobą pierwszy stres na scenie – stoczyli bitwy, a jurorzy wybrali najlepszych.

Piekarczyk zaskoczył wszystkich!

Podczas jednej z bitew Marek Piekarczyk skrytykował występ jednego z uczestników, który nieco inaczej wykonał popularny utwór.

- Ludzie mają takie swoje interpretacje, zmieniając linię melodyczną, która jest genialna. Jestem okrutny i bezwzględny. Będę tępił zjawisko niszczenia piosenek – wyznał.

Pozostali trenerzy nie mogli uwierzyć w te słowa.

- Chodzi o wyrażenie siebie. Jeśli dasz siebie, czyli zrobisz to na swój sposób, to też jest piękne. Powtarzalność jest dosyć sztampowa. - odpowiedziała Sylwia Grzeszczak.