Stan jest przerażający - wielkie znćiszczenia, a liczba przypadków śmiertelnych ciągle zwiększa się.

Służby ratownicze nie mają żadnych rozwiązań. Nadejście huraganu posiało po sobie spustoszenie, w okolicznościach został się prawdziwy dramat. Rzeczywistość wygłąda podobnie horroru. Przykro, że przywrócenie tak szybko nie odbędzie się. Obywateli i funkcjonariusze probują poratować to, co podlega rehabilitacji. Na razie przerowadza się poszukiwanie wszystkich poszkodowanych.

Źródło: youtube.com CBC News: The National

Za każdym razem jest gorzej. Służby ratownicze nie są w stanie poradzić

W Luizjanie oraz Teksasie ropalił się prawdziwy koszmar. Nocą z 26 na 27 sierpnia przeszedł tam huragan Laura, który zniszczył wszystko, co miał po drodze, nie żałując żyć. Całkiem zdruzgotane miasto Lake Charles. Wiatr, prędkość którego przekraczała 240 kilometrów na godzinę, doprowadził do wyciągnięcia drzew z ziemi, dachy, zniszczył budynki, przewracał auta kempingowe. Więcej niż 600 tysięcy osób zostało pozbawionych prądu.

Źródło: youtube.com CBC News: The National

W Lake Charles budynki zostały w całości zdruzgotane, na razie są to tylko ruiny. Szczęście w nieszczęściu centrum huraganu ominęło najbardziej wielkie aglomeracje terenu, czyli Houston i Nowy Orlean. Służby dostają z każdym dniem więcej zgłoszeń. Niestety, przez silny wiatr niema możliwości wysłać helikopterów nad miejscowością wybrzeża Luizjany, z kolei na lądzie działa więcej niż 1,5 tysiąca ratowników.

Źródło: youtube.com CBC News: The National

Do tego momentu służby podały informacje o jednym przypadku śmierci. Była to 14-letnia dziewczyna, która zginęła od tego, że drzewo powaliło się na budynek, gdzie mieszkała. Liczba zaginiętych mą tendencje wzrastać w ciągu kolejnych godzinami.

W trakcie tego Narodowe Centrum Huraganów, ostrzega każdą osobę mieszkającą w tej lokalizacji, bo żywioł staje się słabszy, ciągle niesie ze sobą wielkie poszkodzenia. Służby apelują o zachowaniu szczególnej ostrożności i stosowanie się do zaleceń ekspertów.

Jak informował portal "Wiesz": KIEPSKA INFORMACJA DLA RODZICÓW OBAWIAJĄCYCH SIĘ POSŁANIA DZIECI DO SZKOŁY OD 1 WRZEŚNIA! MOŻNA DOSTAĆ GRZYWNĘ, A UCZEŃ I TAK TRAFI DO ŁAWKI

Przypomnij sobie: JAK PRAWIDŁOWO I BEZ USZKODZEŃ WYCZYŚCIĆ FUGI? NACZELNY PROBLEM W ŁAZIENCE I KUCHNI JUŻ NIE BĘDZIE SPĘDZAŁ SNU Z POWIEK

Portal "Wiesz" pisał również: POLSKIE WŁADZE ZAPOWIADAJĄ ZMIANY W PROGRAMIE MIESZKANIE PLUS. MAJĄ ONE UŁATWIĆ ŻYCIE MŁODYM „KTÓRZY NIE CHCĄ BYĆ ZNIEWOLENI PRZEZ KREDYT”