Kate Middleton i książę William, książę i księżna Cambridge, są rodzicami pięcioletniego księcia Jerzego, czteroletniej księżniczki Charlotte i jednorocznego księcia Ludwika. Rodzina właśnie powitała nowego kuzyna dla najmłodszych, a Meghan Markle i książę Harry z Archiem Harrison dołączyli do szeregów 6 maja. Ale czy zobaczymy czwarte dziecko z Cambridge?

To jest w tej czwartej ciąży, czy nie?

Spekulacje, że Kate może ogłosić czwartą ciążę, pojawiły się w pierwszych miesiącach roku. 37-letnia Kate wspomniała, że ​​była „zamyślona” na imprezie, na której spotkała urocze dziecko, a internet wpadł w przesadę. Bukmacherzy zmniejszyli swoje szanse na to, że ogłoszenie jest nieuchronne i wszyscy byli przekonani, że Kate rzeczywiście była w ciąży, zanim Louis skończył rok.

Ale potem widziano ją, jak piła pół litra Guinnessa w dzień Świętego Patryka w marcu i szybko obaliła tym samym te plotki. Jakiś czas temu członek społeczeństwa zapytał Kate, czy dziecko numer cztery jest w drodze. Na co księżna odpowiedziała: „Myślę, że Wilhelm byłby trochę zmartwiony!”

Do tego dochodzi fakt, że Kate przeżyła okropny czas podczas ciąży, cierpiąc na hyperemesis gravidarum, niezwykle ciężką postać porannej choroby. Ale przyjaciel księżnej podobno powiedział Richardowi Edenowi z Daily Mail, że i tak może się na to zdecydować. Przyjaciel powiedział: „Kate chciałaby mieć kolejne dziecko. Kocha dzieci i jest gotowa przejść przez kolejną ciążę, mimo że w przeszłości powikłały je ciężkie poranne mdłości”.

William mniej wypowiadał się o swoich pragnieniach posiadania większej liczby dzieci, ale mówi się, że jest tak samo szczęśliwy widząc więcej dzieci jak Kate. Jednak pewien gest powiedział fanom rodziny, że Kate może być w ciąży...

Co o tym sądzicie?

O tym się mówi: Zaginęło rodzeństwo. Trwają poszukiwania 8-letniego chłopca i jego 6-letniej siostry. Policja apeluje o pomoc

Zerknij: Czekają nas ogromne podwyżki opłat za odpady? Jest nowa ustawa i konkretna kwota