Badanie USG w trakcie ciąży zawsze wywołuje wiele emocji. Rodzice chcą poznać płeć maluszka oraz przede wszystkim chcą wiedzieć, czy ich dziecko rozwija się prawidłowo. Dziś, najnowsze technologie sprawiają, że już na bardzo wczesnych etapach ciąży można wykryć wiele chorób, a co więcej skutecznie je leczyć.

Nic dziwnego, że wizyta u lekarza to nie lada stres. Przekonała się o tym pewna para, która poszła na badanie USG. To, co zobaczyli wywołało ogromne wzruszenie.

Carissa Rill i jej partner długo starali się o dziecko. Wiadomość o ciąży była więc spełnieniem ich marzeń. Nie przeraziła ich nawet wiadomość o tym, że na świecie pojawią się bliźnięta. Każde badanie USG było dla nich wielkim przeżyciem i możliwością spotkania z upragnionym potomkiem.

Podczas badania lekarz potwierdził, że ciąża. się prawidłowo, a przyszli rodzice nie mają powodów do obaw. W pewnym momencie jednak zachowanie dziecka zszokowało wszystkich.

Jak podaje portal "Goniec", dzieci ustawiy się przodem do kamery i zaczęło stykac sie ustami, co przypominało dawanie buziaka. Ten widok wzruszył przyszłych rodziców.

To też może cię zainteresować: Gwiazda TVP została sama z maleńkim synkiem. Kto obecnie pomaga Idzie Nowakowskiej w opiece nad dzieckiem? Bez niej nie dałaby rady

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel podzielili się radosną wiadomością z fanami. Świętuje cała rodzina popularnej pary. Wiadomo co to za okazja

O tym się mówi: Emeryci i renciści mogą liczyć na najwyższą waloryzację świadczeń w historii Polski? Seniorzy powinni się przygotować na duża podwyżkę w 2022 roku