Trzy miesiące temu Kerrie Mills z Folkestone w hrabstwie Kent założyła własną firmę sprzątającą KM Commercial Cleaning i od tego czasu jest zajęta. Widziała w pracy kilka dość ponurych rzeczy, ale niedawno została zatrudniona, by zająć się gigantycznym projektem – domem, który nie był sprzątany od dwóch lat.

Okropność, która swym zapachem przesiąknęła skórę mimo ochronnej odzieży

źródło: Mirror

Ubrana w pełny sprzęt ochrony osobistej Kerrie spędziła trzy dni pracując nad domem, który gnił i 152 czarnymi workami na śmieci później, kiedy to miejsce było zupełnie nie do poznania. Następnie 36-latka udostępniła zdjęcia przed i po transformacji, a obrazy sprawią, że opadnie Ci szczęka. Dom był wypełniony wysokimi na pótora metra stertami śmieci zawierających gnijące jedzenie na wynos, „płynny” chleb i 2000 plastikowych butelek.

źródło: Mirror

A jeśli to nie brzmi wystarczająco obrzydliwie, toaleta była tak „zjełczała”, że wystarczyła butelka kwasu czyszczącego i cztery butelki wybielacza, aby była musująca. Według Kerrie smród tego miejsca był tak silny, że przylgnął do jej skóry i ludzie przechodzili przez ulicę, aby uciec od niej, kiedy wychodziła z tego domu.

Ale pomimo tego wszystkiego, twierdzi, że ciężka praca była tego warta, aby pomóc anonimowemu młodemu człowiekowi z trudnościami w nauce, który mieszka na posiadłości w Dover. „Czy kiedykolwiek otworzyłeś kosz w upalny letni dzień” – zapytała. „Zapach był około 10 razy gorszy i przylgnął do mojej skóry.

źródło: Mirror

„Kiedy wróciłam do domu, wzięłam podwójny prysznic. „Nie mogłam tam skorzystać z toalety, więc musiałam iść do lokalnego kina na końcu drogi, a ludzie podchodzili do mnie, wąchali mnie, a potem omijali mnie naprawdę szerokim łukiem. „Musiałam ciągle tłumaczyć: strasznie przepraszam, zapach to ja!”

źródło: Mirror

Co o tym sądzicie?

O tym się mówi: Uczestniczka programu "Rolnik szuka żony" ogłasza radosne wieści. Co się zmieniło u Małgorzaty Borysewicz

Zerknij: Krzystof Jackowski miał kolejną wizję. Poszło o Donalda Tuska. Co powiedział jasnowidz