W czerwcu, gdy był mecz Hiszpanii z Polską na Euro 2020, portale się rozpisywały o Patrycji Tuchlińskiej, która opublikowała zdjęcia z Sewilli. Przypuszczano wówczas, że udała się tam z partnerem Józefem Wojciechowskim, aby dopingować na żywo naszych reprezentantów.

Czy wcześniejsze plotki o ciąży Patrycji Tuchlińskiej się potwierdziły?

Patrycja wrzuciła wtedy na swoje konto na Instagramie zdjęcie, które było powodem licznych spekulacji. Czujne oczy internautow zwróciły uwagę na ciekawą rzecz - na znajome dla wielu ułożenie sukienki na jej brzuchu. Czy Patrycja jest w ciąży?!

"Ciąża??? Gratulacje" - skomentowała jedna z internautek. Ewentualni rodzice jak dotąd oficjalnie nie potwierdzili tych pogłosek, jednak coś w nich musi być, ponieważ na koncie na Instagramie Patrycji regularnie pisane są komentarze z gratulacjami.

Niedawno piękna ukochana miliardera wrzuciła na media społecznościowe nowe zdjęcie, na którym pozuje z ogromnym bukietem kwiatów, które skrupulatnie zakrywają jej brzuszek.

26-latka z Józefem Wojciechowskim jest w związku już trzy lata. Miliarder dał się już poznać jako miłośnik kobiecego piekna. Był w końcu mężem Laury Michnowicz, randkował także z Beatą Pruską z programu "Damy i wieśniaczki". Aktualna piękność przy miliarderze żyje jak pączek w maśle.

Co o tym sądzicie? Czy Patrycja faktycznie jest w ciąży?

O tym się mówi: Kamil Durczok ujawnił swoją prawdziwą orientację? Media prześcigają się w doniesieniach

Zerknij: Dominika Gwit wspólnie z mężem mają powody do radości. Postanowili podzielić się swoim szczęściem z fanami. O co chodzi