Marta Kaczyńska jest skończyła studia na Uniwersytecie Gdańskim, a egzamin adwokacki zaliczyła w 2009 roku. Jeszcze podczas studiów, weszła w relację z Piotrem Smuniewskim, pobrali się i doczekali się córki. Ten związek jednak nie przetrwał i po rozwodzie związała się z ojcem swoich córek, Marcinem Dubienieckim, na którym jakiś czas temu wisiały zarzuty prania brudnych pieniędzy, czyli około 8 milionów złotych.

Czym się obecnie zajmuje córka zmarłej tragicznie pary prezydenckiej? Z czego żyje obecnie?

Aktualnie jest związana z Piotrem Zielińskim. Marta Kaczyńska i jej miejsca pracy Od 2017 roku Marta Kaczyńska jest związana z Kolegium Europejskiego Centrum Solidarności. Jaką drogą objęła to stanowisko? Z pomysłem tym wystąpił wówczas minister. Prezydent Gdańska po rozmowach z resortem Kultury i Dziedzictwa Narodowego typuje członków. - Pani Marta Kaczyńska była propozycją pana ministra.

Zarówno do niej, jak i pozostałych członków tego gremium podchodzę z wielką sympatią – twierdził w 2017 roku dyrektor ECS dla "Dziennika Bałtyckiego", Basil Kerski. Nie jest to jednak jedyne źródło dochodu Marty Kaczyńskiej, bowiem od 2014 roku zajmuje się pisaniem felietonów dla magazynu „Sieci”.

Jej publikacje wywoływały swego czasu spore zainteresowanie, gdyż dotyczyły dość intymnych spraw, jak masturbacja lub szkodliwość korzystania z solarium Po katastrofie smoleńskiej Marta Kaczyńska dostała dość pokaźne odszkodowanie. Jak donosił tabloid „Fakt” kwota odszkodowania sięgnęła trzech milionów złotych.

Co o tym sądzicie?

O tym się mówi: Mężczyźnie skarbówka zajęła konto z powodu niepłaconego abonamentu RTV. Zaskoczył wszystkich podczas rozprawy sądowej. Co się stało

Zerknij też i tutaj, aby nic Ci nie umknęło: Wiadomo czym zajmuje się teraz Krzysztof Krawczyk Junior. W sieci pojawiło się wiele mówiące nagranie. Internauci nie kryją, co o tym sądzą