Sarah Ferguson i książę Andrzej czekali dwa tygodnie, zanim udostępnili imię księżniczki Beatrice, a opóźnienie było podobno dlatego, że królowej nie podobało się oryginalne imię, które wybrali.

Królowa podążając za królewską etykietą zabroniła nadawania pewnego imienia

Głównym z nich jest poinformowanie Królowej o ich wyborze, aby sprawdzić, czy jest z tego zadowolona, ​​i chociaż brzmi to dość onieśmielająco, jest to tylko „nieformalna rozmowa”, gdy udziela jej błogosławieństwa.

Zwykle nie ma żadnych problemów z sugestią imienia, ale uważa się, że nie była pewna, kiedy książę Andrew i Sarah Ferguson podzielili się swoim pomysłem po powitaniu pierwszego dziecka w sierpniu 1988 roku.

Królewskie dzieci zawsze są podekscytowane, a życzliwi na całym świecie cierpliwie czekają, aby dowiedzieć się, jakie imię wybrała para dla swojego małego pakietu radości.

W tym roku rodzina powitała Augusta, Lucasa i Lilibet, a księżniczka Beatrice i jej mąż Edo również spodziewają się dziecka jeszcze w tym tygodniu.

A Beatrice wie więcej niż ktokolwiek inny, jak ważne jest wybranie dobrego imienia, ponieważ jej rodzice zmienili ją, ponieważ królowa uważała, że ​​to „zbyt yuppie”.

Wybór imienia dla potencjalnego króla lub królowej to oczywiście wielka sprawa, ale istnieje również kilka królewskich tradycji, których muszą przestrzegać, zanim będą mogli powiedzieć światu.

Fergie miała serce nastawione na nazwanie swojej córki Księżniczka Annabel, ale opinia Jej Maja najwyraźniej była taka, że ​​​​imię było zbyt „yuppie”.

Wydaje się jednak, że to, co królowa zabiera jedną ręką, oddaje drugą – następnie zasugerowała Beatrice, uważaną za inspirację imienia najmłodszej córki królowej Wiktorii, a reszta to już historia.

Pełne imię Beatrice to Beatrice Elizabeth Mary, a jej drugie imiona oddają hołd jej babci i prababci.

Pierwsze dziecko Beatrice i Edo urodzi się jesienią, więc będziemy musieli poczekać kilka miesięcy, aby zobaczyć, co wybierze.

Jej młodsza siostra, księżniczka Eugenie, wybrała Augusta i użyła Filipa jako drugiego imienia, w hołdzie dla jej dziadka, księcia Edynburga

Członkowie rodziny królewskiej są znani z wybierania sentymentalnych imion dla swoich dzieci, a wszystkie dzieci z Cambridge mają w swoich pseudonimach hołdy rodzinne.

Pełne imię księcia Jerzego to George Alexander Louis. Wziął George jako swoje królewskie imię, kiedy został królem po abdykacji brata, ale jego pełne imię brzmiało Albert Frederick Arthur George i był znany jako Bertie w swojej rodzinie.

Louis jest prawdopodobnie hołdem dla lorda Louisa Mountbattena, wuja księcia Edynburga i ostatniego brytyjskiego wicekróla Indii przed uzyskaniem niepodległości w 1947 roku.

Pełne imię księżniczki Charlotte to Charlotte Elizabeth Diana - z ukłonami w stronę królowej i mamy Williama .

Louis jest kolejnym ukłonem w stronę lorda Mountbattena, a jego drugie imiona to Arthur – które dzieli z ojcem – i Charles, po księciu Walii.

Co o tym sądzicie?

O tym się mówi: Kondolencje płyną z całej Polski. odeszła gwiazda ze znanego serialu. O kim mowa

Zerknij: O Agacie Kornhauser-Dudzie znów jest głośno. Po raz kolejny oczy wszystkich zwrócone były na pierwszą damę. Z jakiego powodu