W rodzinie królewskiej od pewnego czasu trwa trudny czas. Wszystko za sprawą dość poważnego kryzysu wizerunkowego, odejścia Harry’ego oraz Meghan i śmierci księcia Filipa.

Harry i William nie poprawili stosunków. Jest coraz gorzej

Książę Filip i książę Harry/YouTube @Entertainment Tonight
Książę Filip i książę Harry/YouTube @Entertainment Tonight

Już kilka lat temu media rozpisywały się o rzekomym konflikcie książąt Harry’ego i Williama. Wówczas przez długi czas wszyscy członkowie rodziny królewskiej milczeli. Teraz jednak widać gołym okiem, co dzieje się w rodzinie. A od czasu odejścia i wyprowadzki Harry’ego i Meghan Markle dzieje się naprawdę dużo.

Okazuje się, że bracia ponownie się pokłócili. Tym razem powodem konfliktu okazała się biżuteria po księżnej Dianie.

Konkretnie chodzi o zegarek Cartier, który jest pamiątką po zmarłej. Tuż po pogrzebie William i Harry poproszeni zostali o wybranie sobie pamiątek po matce. Harry wybrał pierścionek z diamentami a William zegarek Cartier Tank. Po latach Harry zaproponował zamianę.

-Czy nie byłoby stosowne, gdyby miała pierścionek mamy? Wtedy pewnego dnia ten pierścionek zasiądzie na tronie Anglii.- powiedział proponując podarowanie Kate pierścionka po matce jako zaręczynowego.

William zgodził się na propozycje brata. Kate otrzymała pierścionek a zegarek po Dianie nosi teraz Meghan. To nie podoba się Williamowi.

-Diana uwielbiała ten zegarek. William z radością dał go Harry’emu w nadziei, że pewnego dnia zostanie podarowany kobiecie, która wejdzie do ich rodziny, a nie rozerwie ją na strzępy.

Kate, William/ screen yt
Kate, William/ screen yt
Kate, William/ screen yt

Jak informował portal "Życie": UPAŁY NIE ODPUSZCZAJĄ, WYDANO ALERTY BEZPIECZEŃSTWA. SYNOPTYCY OSTRZEGAJĄ, ŻE BĘDZIE JESZCZE CIEPLEJ. WARTO PRZYGOTOWAĆ SIĘ NA TAK EKSTREMALNE WARUNKI

Przypomnij sobie: WSPANIAŁE WIEŚCI Z ŻYCIA JEDNEGO Z NAJBARDZIEJ POPULARNYCH UCZESTNIKÓW KULTOWEGO PROGRAMU “SANATORIUM MIŁOŚCI”. ZDZISŁAW WRESZCIE ODNALAZŁ MIŁOŚĆ

Portal "Życie" pisał również: JUŻ NIEBAWEM W ŻYCIE WEJDĄ OGROMNE ZMIANY W EMERYTURACH. WSZYSTKIE OSOBY POBIERAJĄCE ŚWIADCZENIE MUSZĄ PRZYGOTOWAĆ SIĘ NA PRAWDZIWĄ REWOLUCJĘ

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: NAJLEPSZE KWITNĄCE KRZEWY DO UPRAWY W OGRODACH I NA DZIAŁKACH. SZEŚĆ Z NICH TO PRAWDZIWI FAWORYCI WIELU OGRODNIKÓW. SĄ PIĘKNE I NIEZWYKLE EFEKTOWNE