Student twierdzi, że był zszokowany, gdy zauważył coś, co określił jako duże UFO unoszące się „przez 10 sekund” nad brzegiem morza w Devon.

"To nie był samolot"

36-letni Matthew Evans mówi, że zauważył jasny niezidentyfikowany obiekt, patrząc przez swoje okno na najwyższym piętrze w Teignmouth w zeszłym tygodniu. Zdjęcia zrobione przez Evansa wydają się przedstawiać cztery jasne światła w trójkątnej formacji, która utrzymuje się na nocnym niebie.

Studentowi udało się wyciągnąć telefon, aby zrobić zdjęcie, ale w ciągu kilku sekund odleciało ono w dal. Evans powiedział: „Nie mogłem się powstrzymać od tego, żeby to zobaczyć. Z mojego kuchennego okna roztacza się wspaniały widok na morze, więc kiedy pojawił się na horyzoncie, nie poruszał się jak samolot. Poruszał się znacznie wolniej i poruszał się w górę i w dół przez chwilę, zanim zawisł przez dobre 10 sekund".

Jak zeznał student. obiekt pozostał w jednym miejscu wystarczająco długo, aby wyciągnął telefon i zrobił te zdjęcia. Potem to coś szybko oddaliło się z pewną prędkością i już go nie widział.

Światło było naprawdę jasne. Po prostu nie wiedział, co to może być, więc postanowił zrobić zdjęcie. W zeszłym tygodniu prośba "DevonLive" o wolność informacji ujawniła, że ​​policja otrzymała 24 zgłoszenia od kogoś, kto twierdził, że widział kosmitę lub UFO w ciągu ostatnich sześciu lat, chociaż cztery z nich pochodziły od osób z problemami ze zdrowiem psychicznym.

W ostatnich tygodniach ponownie pojawiło się zainteresowanie obserwacjami UFO po oczekiwaniu na raport Pentagonu w tej sprawie. W zeszłym miesiącu przełomowy raport USA nie wykluczył pozaziemskiego pochodzenia UFO.

W raporcie stwierdzono, że analitycy obrony i wywiadu nie mają wystarczających danych, aby określić charakter tajemniczych obiektów latających obserwowanych przez amerykańskich pilotów wojskowych, w tym czy są to zaawansowane technologie ziemskie, atmosferyczne lub pozaziemskie.

YouTube/World Tv Updates

Co o tym sądzicie? UFO, czy maszyna rządowa?

O tym sie mówi: Lech Wałęsa poprosił syna o bardzo ważną rzecz. Nikt się nie spodziewał takiej szczerości

Zerknij: Adam Niedzielski nie ma wątpliwości. To właśnie dla nich Delta stanowi największe zgorzenie. O kim mowa