Mieszkająca w wiosce Pilatovici w gminie Pozega w zachodniej Serbii, pani Milijana Bozic została nagrana w serbskim programie telewizyjnym (Parovi) całując się z Nemanją Stamatovic Zabac (lat 60), mimo że we wrześniu wyszła za mąż za Milojko Bozicia.

21-latka zdradziła 74-letniego męża z 60-latkiem

W jednym z odcinków Milijana rzekomo brała prysznic z Nemanją, ale została złapana przez męża, który wściekle powiedział jej, że może zrobić wszystko, co chce, ponieważ już go to nie obchodzi.

źródło: YouTube/Blic

Po odkryciu, podobno z domu wyciągnięto OAP ze względu na problemy zdrowotne i uważa się, że mąż Milijany poprosił prawnika o wszczęcie postępowania rozwodowego przeciwko jego żonie. Rozmawiając z dziennikarzami, niezidentyfikowany producent powiedział: „Miał trudny okres z rozwodem z Milijaną.

Produkcja serialu reality nie miała wyboru...

Dlatego jako zespół produkcyjny musieliśmy zareagować natychmiast. Otrzymał pomoc medyczną i powiedziano nam, że jest pod presją z powodu stresu, którego doświadczył”. Niemniej jednak, w scenie z serialu, 21-latka była widziana, jak siedziała ze skrzyżowanymi nogami na kolanach emeryta, trzymając się za tył głowy, zanim pochylił się do głębokiego pocałunku.

Dodając więcej soli do urazu, rzekomo została sfotografowana w łóżku z innym starszym mężczyzną. Reporterzy sugerowali, że mogła uprawiać seks z drugim, starszym mężczyzną, a jej mąż spał obok nich.


YouTube/Blic

Co o tym sądzicie? Czy tego rodzaju programy są w stanie połączyć ludzi na zawsze?

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Andrzej Duda wypowiedział się na ważny temat dotyczący szczepionek przeciw koronawirusowi. Padły słowa na temat segregacji społeczeństwa

Jak informował portal „Życiepl.com”: Nowe informacje dla tysięcy polskich kierowców. Już od 12 lipca będzie można składać wnioski o duże dofinansowanie. Ile pieniędzy będzie można dostać

Zerknij: Bronisław Komorowski skomentował powrót Donalda Tuska na polską scenę polityczną. Były prezydent użył niecodziennego porównania