Niewątpliwie należy jednak pamiętać że polityk w kwestiach polityczno-społecznych ma ogromny wpływ, czasem nawet nie mamy świadomości, jak wielki... Pomijając ostatnie wydarzenia, wróćmy jego dzieciństwa i jego relacji z tatą...

Media donoszą, że tato nie lubił Jarka

O mamie bliźniaków Jadwidze Kaczyńskiej zawsze było mówione więcej, niż o Rajmundzie. Okazuje się bowiem, że prawdopodobnym powodem był rzekomy brak akceptacji ze strony ojca dla synów, szczególnie Jarosława. Media z jakiegoś powodu nie roztrząsają tego wątku z życia jednych z najpopularniejszych bliźniąt w kraju.

Potwierdzenie tej teorii skrywać ma książka "Jarosław. Tajemnice Kaczyńskiego", której autorem jest Michał Krzymowski. Z relacji informatorów wynika, że Rajmund Kaczyński trzymał się na uboczu życia rodzinnego.

Wszystkim, co związane było z wychowaniem, kształceniem, opieką i ochroną synów, zajmowała się mama Jadwiga, co nie podobało się Rajmundowi. Matce zależało na tym, by dzieci były wykształcone, lecz dbała też o ich relaks i wypoczynek. Ojciec, jako czarujący, wysportowany przystojniak, nie stronił od towarzystwa kobiet.

Jarosław i Lech stanowili totalne przeciwieństwo swojego ojca, a w szczególności Jarosław. Ich relacje nie należały do zażyłych i udanych, gdyż obydwaj posiadali dominujące cechy charakteru. - Rajmund chciał trzymać synów krótko, a im się to nie podobało – wyjawił Jerzy Fiedler, znajomy Rajmunda Kaczyńskiego – Nie było między nimi zgody i przykro się na to patrzyło. Prawda jest taka, że chłopcy nie uznawali jego, a on chłopców – wyjaśnił.

Ojciec bliźniąt miał o nich bardzo złe zdanie, co w 2018 roku w rozmowie z TVN24 potwierdziła Hanna Stadnik, która spotkała się z Rajmundem na polu walki podczas warszawskiego zrywu. Jak wyjawiła, że ojciec braci Kaczyńskich przed nimi ją ostrzegał. – Ojciec braci Kaczyńskich był moim kolegą z "Baszty". Jak Leszek Kaczyński został prezydentem Warszawy i mu gratulowaliśmy, jego ojciec powiedział: 'Moim dzieciom nie wolno dawać władzy. Zniszczą każdego, kto jest od nich lepszy, bo są złośliwi'" – ujawniła ponoćć sanitariuszka "Hanka".

Co o tym sądzicie?

O tym się mówi: Czym Marcelina Ziętek podpadła internautce? Jej krytyka spotkała się z ostrą reakcja. Padły mocne słowa

Zerknij: Donald Tusk oficjalnie wraca do Platformy Obywatelskiej. Co na to Borys Budka i Ewa Kopacz? Jak potoczą się wydarzenia w najbliższych dniach