Książę Harry wraca do Wielkiej Brytanii przed odsłonięciem pomnika księżnej Diany w Zatopionym Ogrodzie w Pałacu Kensington. Jego żona, Meghan Markle, została w domu w Kalifornii z dwójką dzieci pary, Archiem Harrisonem i Lilibet „Lili” Dianą.

Babcia pognała samochodem sama?

źródło: Metro

W piątek, tego samego dnia, w którym Harry wrócił do domu z Los Angeles, widziano królową Elżbietę jadącą do Frogmore Cottage, dawnego domu Harry'ego i Meghan Magazyn "Hello!" zwrócił uwagę, że zgodnie z ograniczeniami obowiązującymi obecnie w Wielkiej Brytanii, Harry izoluje się w Frogmore Cottage przez pięć dni. Publikacja nie potwierdziła, czy rodzina królewska spotkała się w piątek. Królowa i jej wnuk mieszkający w USA są bardzo blisko. „W ciągu ostatniego roku rozmawiałem z babcią więcej niż przez wiele, wiele lat” – powiedział w marcu do Oprah Winfrey.

„Moja babcia i ja mamy naprawdę dobre relacje i zrozumienie, i mam do niej głęboki szacunek”. W wywiadzie udzielonym Jamesowi Cordenowi w lutym Harry wspomniał również, jak bardzo utrzymywał kontakt ze swoimi dziadkami (przed śmiercią dziadka w kwietniu). Dodał, że królowa i Archie również mają szczególny związek, nawet z daleka. „Co ciekawe, moja babcia zapytała nas, czego Archie chce na Boże Narodzenie, a Meg powiedziała, że ​​to gofrownica. Wysłała nam gofrownicę dla Archiego... Hello poinformował również, że Harry był widziany w LAX w czwartek wieczorem i został sfotografowany przylatując na lotnisko Heathrow w Londynie w piątek.

To pierwszy raz, kiedy Harry zobaczy swojego brata, Williama, od pogrzebu ich dziadka, księcia Filipa w kwietniu i od narodzin Lilibet. W 2017 roku usłyszeliśmy - „Minęło 20 lat od śmierci naszej matki i nadszedł właściwy czas, aby docenić jej pozytywny wpływ w Wielkiej Brytanii i na całym świecie dzięki pomnikowi. Nasza matka dotknęła tak wielu istnień ludzkich. Mamy nadzieję, że posąg pomoże wszystkim, którzy odwiedzają Pałac Kensington, zastanowić się nad jej życiem i dziedzictwem”.

W rzadkim wspólnym oświadczeniu w sierpniu 2020 r. bracia ogłosili, że ceremonia odsłonięcia posągu odbędzie się 1 lipca, co oznacza 60. urodziny zmarłej księżniczki. W ceremonii podobno wezmą udział bliscy członkowie rodziny Diany i jej synowie, książęta William i Harry. Rzeźbiarz Ian Rank-Broadley i projektant ogrodów Pip Morrison również wezmą udział, zgodnie z komunikatem prasowym, informuje Town & Country.

O tym się mówi: Piękny dzień młodej pary skończył się bardzo źle. Nie zapomną tego do końca życia. Co się stało

Zerknij: Måneskin zaskoczyli wszystkich Polaków. Tego nikt się nie spodziewał. Co się stało