"W waszym domu wybuchł gaz" - usłyszeli po odebraniu połączenia. Po przybyciu na miejsce wezwania zobaczyli coś przerażającego.

Podczas zabawy weselnej para młoda usłyszała, że ich wymarzony dom przestał istnieć

Ich wspólny dom marzeń zamienił się w kupę gruzu. "Fakt" podaje, że wybuch może mieć podłoże kryminalne, gdyż raczej nie był on wydarzeniem przypadkowym... 25 czerwca bieżącego roku Elżbieta i Adam Wawrzyniak stanęli na slubnym kobiercu.

Nikt nie przypuszczał, że jeden z najcudowniejszych dni w ich życiu w jednej chwili stanie się jednym z najczarniejszych koszmarów.

W trakcie weselnej zabawy odebrali niestety telefon, który w jednej chwili wprawił ich w przerażenie. "W waszym domu wybuchł gaz" - usłyszeli nowożeńcy. Weselni goście w mgnieniu oka opuścili salę weselną i pognali za młoda parą na miejsce, gdzie miał być ich wymarzony dom. Na miejscu jednak ich oczom ukazał się potworny widok.

Ich wspólny dom marzeń zmienił się w gruzowisko. Z racji tego, że wszyscy bawili się na sali weselnej, na szczęście nikt nie odniósł obrażeń. "Dziś już wiemy, że dom nadaje się tylko do rozbiórki. Tak naprawdę ocalał TYLKO dach.

Nie ma możliwości odbudowania tego domu – zniszczenia są zbyt ogromne!" - czytamy na stronie zrzutka.pl, gdzie załozono zbiórkę na odbudowę utraconego w dziwnym wybuchu domu. Sprawa tajemniczego wybuchu jest rozwojowa, gdyż zatrzymany w związku z eksplozją 24-letni mężczyzna podejrzany jest o związek z tą tragedią.

Założyciel zbiórki na odbudowę domu pan krzysztof, zrobił na stronie zrzutka.pl aktualizację pisząc, że otrzymał własnie potwierdzenie informacji, że z tą tragedią związany jest udział osób trzecich.

Co o tym sądzicie? Kto za tym wszystkim stoi?

O tym się mówi: Måneskin zaskoczyli wszystkich Polaków. Tego nikt się nie spodziewał. Co się stało

Zerknij tutaj: Niebawem w życie wejdą zmiany w funkcjonowaniu leczenia w ramach Narodowego Funduszu Zdrowia. Adam Niedzielski zabrał głos w sprawie