Nie ma już z nami Johnnego Solinger. Wokalista słynnego zespołu Skid Row zmarł w wyniku choroby. Muzyk zmagał się z niewydolnością wątroby. Kilka tygodni temu opowiedział swoim fanom o swoim słabym stanie zdrowia. Miał 55 lat.

Johnny Solinger nie żyje

Johnny Solinger był nie tylko wokalistą Skid Row ale także kompozytorem i autorem tekstów. Wiadomość o jego odejściu pojawiła się na Instagramie. O wszystkim poinformowali koledzy zmarłego.

Muzyk zmagał się z niewydolnością wątroby. Kilka tygodni temu opowiedział swoim fanom o swoim słabym stanie zdrowia.

-Z ciężkim sercem muszę wszystkich poinformować o tym, co dzieje się ze mną i z moim zdrowiem. Byłem hospitalizowany przez ostatni miesiąc. Zdiagnozowano u mnie niewydolność wątroby - wyznał muzyk przed kilkoma tygodniami.

Muzyk przy okazji poprosił swoich fanów o pomoc finansową. Jemu jako artyście nie przysługiwało ubezpieczenie zdrowotne, dlatego też wszelkie rachunki za leczenie i szpital musiał pokryć z własnej kieszeni.

To też może cię zainteresować: Niebawem w życie wejdą zmiany w funkcjonowaniu leczenia w ramach Narodowego Funduszu Zdrowia. Adam Niedzielski zabrał głos w sprawie

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach:

O tym się mówi: Za kilka dni mija bardzo ważny termin. Każdy, kto go przegapi może liczyć się ze stratą sporej gotówki. O czym mowa