Katarzyna Dowbor została mamą wieku nastoletnim. Kobieta miała wówczas jedynie 19 lat. Jako pierwszy na świat przyszedł Maciej Dowbor, znany Polski prezenter telewizyjny. Nie każ poszedł w ślady mamy. Dziś Maciej Dowbor jest już dojrzałym mężczyzną, który jest w związku małżeńskim z Joanną Koroniewską, z którą ma dwójkę dzieci.

Kiedy Maciej Dowbor miał 21 lat jego mama ponownie zaszła w ciążę. W związku z tym w 1999 r. na świat przyszła jego siostra o imieniu Marysia. Między rodzeństwem jest ponad 20 lat różnicy.

Kiedy Maciej miał trzy lata jego rodzice się rozwiedli. Opieka nad dzieckiem przypadła ojcu, który zdecydował się wyjechać z synem za granicę. Maciej wychowywał się bez matczynej miłości, jednak jak sam przyznał nie brakowało mu jej. Ojciec założył nowa rodzinę i Maciej ma jeszcze dwóch braci oraz siostrę.

Maciej Dowbor/YouTube @Plejada
Maciej Dowbor/YouTube @Plejada

Katarzyna Dowbor to wspaniała teściowa

Nikt nie spodziewałby się tego, że między Joanną Koroniewską a Katarzyną Dowbor są tak bliskie relacje. Nie jest tajemnicą, że Maciej Dowbor po rozwodzie rodziców postanowił zostać z ojcem, który zapewnił mu rodzinne ciepło a z matką nie miał bliskich kontaktów.

Jak przyznała znajoma Joasi Koroniewskiej, nawet aktorkę zaskoczył wpis, który zamieściła na Facebooku Katarzyna Dowbor.

"Kochana córeczko! Zdrowia zdrowia pociechy z dziewczynek i dużo miłości!!! A życie zaczyna się po 60-tce. Mam taką nadzieję!!! Kochamy Cię" - napisała do Joanny Koroniewskiej Katarzyna Dowbor.

Joanna Koroniewska/YouTube @TVN Series
Joanna Koroniewska/YouTube @TVN Series

Jak informował portal "Życie PL": FANI „RANCZA” NIE POZNAJĄ POSTERUNKOWEGO STASZKA. ARKADIUSZ NADER ZMIENIŁ SIĘ NIEMAL CAŁKOWICIE. DO SIECI TRAFIŁO NAJNOWSZE ZDJĘCIE LUBIANEGO AKTORA

Przypomnij sobie: FANI PIŁKI NOŻNEJ ZUPEŁNIE SIĘ TEGO NIE SPODZIEWALI. NIE MA JUŻ WŚRÓD NAS MŁODEGO I ZAPOWIADAJĄCEGO SIĘ PIŁKARZA. KIBICE SKŁADAJĄ SETKI KONDOLENCJI

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: ZADZIWIAJĄCA SYTUACJA W POLSKIEJ SZKOLE. RODZICE NIE MOGLI UWIERZYĆ WŁASNYM USZOM. CHODZI O NAGRODY NA KONIEC ROKU SZKOLNEGO. DECYZJA DYREKCJI POWALA