Restauracja U Fukiera zdobyła swoją pierwszą gwiazdkę Michelin! Magda Gessler chwali się swoim sukcesem w mediach społecznościowych.

Magda Gessler/ Instagram: magdagessler_official
Magda Gessler/ Instagram: magdagessler_official
Magda Gessler/ Instagram: magdagessler_official

Magda Gessler jest jedną z najlepiej zarabiających celebrytek w Polsce. Kobieta oprócz prowadzenia kulinarnego show „Kuchenne Rewolucje”, prowadzi także „Master Chefa”, angażuje się w wiele projektów reklamowych, ma swój kanał w serwisie YouTube i jest właścicielką kilku restauracji.

Dodatkowo kobieta ma udziały w firmie, która produkuje alkohole, posiada także swoją firmę „Ice Queen”, która wytwarza oraz sprzedaje lody.

Największą jednak popularność pani Magda uzyskała dzięki programowi „Kuchenne Rewolucje”, w którym czuwa nad rewolucjami w upadających restauracjach. Gessler służy radą i uczy kucharzy, jak prawidłowo przyrządzać dania.

Restauracja “U Fukiera”, ktorej wlascicelka jest Magda Gessler otrzymała właśnie jedną gwiazdkę Michelin.

Gwiazdka Michelin to ocena przyznawana przez francuski przewodnik turystyczny, który ocenia najlepsze światowe restauracje już od 1900 roku. Lokale ubiegające się o gwiazdkę muszę spełnić wiele warunków. Póki co w Polsce mozemy pochwalic sie jedynie trzema wyróżnionymi restauracjami. Mowa tutaj o Atelier Amaro, które otrzymało wyróżnienie w 2013 roku, oraz warszawski lokal Senses, który cieszy się gwiazdką od 2016 roku.

Jak informował portal "Życie PL": POLACY MUSZĄ SIĘ SPODZIEWAĆ WIELKICH ZMIAN W KODEKSIE PRACY? MINISTERSTWO RODZINY ZAPOWIADA NOWOŚCI W PRAWIE. CHODZI MIĘDZY INNYMI O MAŁŻEŃSTWO

Przypomnij sobie: ZAMIESZANIE WOKÓŁ BUTÓW JAROSŁAWA KACZYŃSKIEGO. W INTERNECIE ZNALAZŁO SIĘ ZDJĘCIE POLITYKA, KTÓRE ZDUMIAŁO WSZYSTKICH. PRAWDA NA TEMAT WYSZŁA NA JAW

Portal "Życie PL" pisał również: OD 21 CZERWCA NIE ZOBACZYMY JUŻ „DZIEŃ DOBRY TVN”? WIDZOWIE STACJI MAJĄ POWODY DO NIEZADOWOLENIA. WIELE NIEPRZYCHYLNYCH KOMENTARZY W SIECI