Nie ulega wątpliwości, że niezależnie od politycznych działań i ich długofalowych skutków, nawet najbardziej osławiona osoba publiczna ma zdolność do budowania dobrych relacji z najbliższymi. To, jak bardzo bezwzględni potrafią być politycy, nie przeszkadza im w chronieniu członków rodziny i byciu przykładem na prywatnej płaszczyźnie relacji rodzinnej.

Monika Miller powiedziała, co sądzi o małżeństwi babci i dziadka Miller

Wnuczka Monika Miller, odznaczająca się intensywnie wytatuowanym ciałem artystka najwyraźniej wpatrzona jest w dziadka jak w obrazek, gdyż obserwowała jego relację z żoną po przeprowadzce do Brukseli. Jak stwierdziła, małżonkowie teraz bardziej doceniają możliwość wspólnego spędzenia czasu - W trakcie tygodnia dziadkowie spędzają mało czasu ze sobą, bo wtedy dziadek urzęduje w PE, ale jak tylko przyjeżdża, myślę, że to nawet pozytywnie wpłynęło na ich związek, bo kiedy mają już okazję, by wspólnie spędzać czas, bardziej go doceniają i korzystają z niego.

Leszek Miller opublikował 6 czerwca bieżącego roku na swoim koncie na Twitterze wspólne zdjęcie z żoną, choć zwykle chroniona jest jej prywatność jako osoby, która nie udziela się medialnie. Do zdjcia polityk dołączył kilka słów opisu, dziękując także za imieninowe życzenia.

Weekend powoli się kończy. Żywię nadzieję, że był dla wszystkich wspaniały. Dziękuję bardzo za miłe życzenia imieninowe.

Para na zdjęciu wygląda na dwoje kochających się, cieszących się sobą ludzi, którzy z radością dzielą się swym szczęściem z użytkownikami mediów społecznościowych.

Co o tym sądzicie?

O tym się mówi: Wywiad Harry'ego i Meghan z Oprah był najlepszym rodzajem zemsty? Książę podjął decyzję w 24 godziny

Zerknij tutaj: Książe William zabrał dzieciaki na ważne wydarzenie. Internauci nie maja wątpliwości, tego nie da się ukryć. O czym mowa