Wniedzielę 6 czerwca książę Harry i Meghan Markle ogłosili narodziny drugiego dziecka, Lilibet „Lili” Diany Mountbatten-Windsor. Wujek William i ciocia Kate są zachwyceni swoją nową siostrzenicą!

Radość w królewskim pałacu

W świetle ekscytujących wiadomości książę i księżna Cambridge wydali oświadczenie wraz z królową Elżbietą, księciem Karolem i Camillą, księżną Kornwalii, gratulując parze czteroosobowej już rodziny. Gratulacje przekazał na mediach społecznościowych rzecznik Pałacu Buckingham: Królowa, książę Walii i księżna Kornwalii oraz książę i księżna Cambridge zostali poinformowani i są zachwyceni wiadomością o narodzinach córki księcia i księżnej Sussex. Książę i księżna również podzielili się swoją słodką wiadomością w mediach społecznościowych, mówiąc, że „wszyscy są zachwyceni szczęśliwą wiadomością” o przybyciu małej Lilibet.

Mała Lili nie poznała jeszcze swoich kuzynów, ponieważ urodziła się w Santa Barbara w Kalifornii, gdzie jej rodzice mieszkają teraz na pełny etat. Dołącza jednak do grona młodych członków rodziny królewskiej, w tym oczywiście do jej brata Archiego Harrisona Mountbatten-Windsora oraz dzieci księcia i księżnej Cambridge, księcia Jerzego, księżniczki Charlotte i księcia Louisa.

Pomimo odległości, związek Lilibet z jej królewskimi krewnymi jest silny, ponieważ jej imię jest hołdem złożonym zarówno jej prababce, królowej Elżbiecie II, jak i zmarłej babci, księżnej Dianie. „Lili nosi imię swojej prababki, Jej Królewskiej Mości, której przydomek rodzinny to Lilibet. Jej drugie imię, Diana, zostało wybrane na cześć jej ukochanej zmarłej babci, Księżnej Walii” – wyjaśniła para w ogłoszeniu o narodzinach. Dodali również, że książę i księżna dziękują za ciepłe życzenia i modlitwy, ponieważ jako rodzina cieszą się tym wyjątkowym czasem.

Co o tym sądzicie?

O tym się mówi: Karolina Małysz pochwaliła się zdjęciem z wesela. Fani jej ojca oszaleli z zachwytu

Zerknij: Ostra wymiana zdań między Marianem Lichtmanem a Andrzejem Kosmalą. Padły naprawdę mocne słowa. O co poszło