Media społecznościowe pomogły prezydenckiej parze podzielić się wzruszającą ciekawostką. Na twitterowym koncie Kancelarii Prezydenta, pojawił się post z dwiema fotografiami. Nie byłoby w tym nic zaskakującego, gdyby przedstawiały dzieci małżonków lub ich wnuki.

Jak w dzieciństwie wyglądali Prezydent i Pierwsza Dama?

Te dwa słodziaki, to przyszli małżonkowie i para prezydencka. Kto by wówczas pomyślał, że ten mały chłopiec z błyskiem w oku i klockami w rączce, zostanie mężem tej ślicznej dziewczynki z pluszowym liskiem na kolanach, a potem obejmie urząd prezydencki!

Międzynarodowy Dzień Dziecka" ma bardzo ważne podłoże. Każdego roku Dzień Dziecka obchodzony jest z wielkim entuzjazmem w różnych krajach świata iw różnych terminach. W rzeczywistości jest tak wiele dni poświęconych dzieciom, że czasami staje się to zagmatwane, gdy faktycznie odbywa się „Dzień dziecka”.

Międzynarodowy Dzień Dziecka Międzynarodowy Dzień Dziecka obchodzony jest co roku w drugą niedzielę grudnia. Jest to wspólna inicjatywa UNICEF i Międzynarodowej Akademii Sztuki i Nauki Telewizyjnej. To dzień, w którym emitowane są specjalne programy dla dzieci.

Okazja ta miała swój początek w Turcji 23 kwietnia 1920 r., a później podczas „Światowej konferencji na temat dobrego samopoczucia dzieci”, która odbyła się w Genewie w Szwajcarii w 1925 r. Po konferencji rządy na całym świecie postanowiły określić dzień jako Dzień

Dziecka, aby zwrócić uwagę na problemy dzieci. Wiele krajów, w tym Związek Radziecki, wybrało 1 czerwca. Od tego czasu Międzynarodowy Dzień Dziecka obchodzony jest 1 czerwca każdego roku.

Co o tym sądzicie?

O tym się mówi: Poruszające słowa rodziców 11-letniego Sebastiana z Katowic. "Swoje kaskaderskie wyczyny będzie ćwiczył teraz w niebie"

Zerknij tutaj: Julia Wróblewska z "M jak Miłość" przechodzi poważne problemy zdrowotne. Dlaczego trafiła do szpitala