81-letnia Brytyjka poślubiła swojego 36-letniego egipskiego chłopaka, kończąc ten wyjątkowy dzień przyjęciem w KFC . W rozmowie z Philipem Schofieldem i Holly Willoughby w This Mornin, Iris Jones opowiedziała o tym, jak zawiązała węzeł z Mohamedem Ahmedem Ibrihamem.

O co tu chodzi?

Iris Jones zostawiła prezenterów ITV całkowicie oszołomionych, kiedy weszła w zbyt wiele szczegółów na temat tego, jak jej chłopak Mohamed zostawił jej „ból siodła” po jednym spotkaniu i oczywiście jej dorośli synowie naprawdę nie musieli tego słyszeć. Jej relacja z 54-letnim Stephenem i 53-letnim Darrenem stał się hitem po medialnym szaleństwie, które wybuchło wokół jej występu w telewizji, ale teraz odłożyli na bok swoje różnice na okres świąteczny.

Iris powiedziała The Daily Mirror : „Moi chłopcy akceptują teraz fakt, że to prawda. Naprawdę się kochamy. „Będę spędzać Boże Narodzenie ze Stephenem, jego żoną i moimi pasierbami. Ale nadal będę nosić maskę i nie dotykać żadnych powierzchni. Nie chcę być sama”. Iris i Mohamed poznali się na Facebooku w zeszłym roku i od tamtej pory są razem.

Jednak Mohamed nie był jeszcze w stanie uzyskać wizy, aby mieszkać w Wielkiej Brytanii. Wyjaśniła, że ​​nie rozmawiała ze swoim kochankiem w Boże Narodzenie, ponieważ „jest muzułmaninem i tego nie obchodzi”. Jednak para rozmawia prawie codziennie i Iris przyznaje, że wciąż jest zaskoczona siłą swoich uczuć do znacznie młodszego mężczyzny.

Powiedziała: „Nie sądziłam, że to się stanie w moim wieku - zakochanie się tak głęboko w kimś o połowę młodszym - ale nie możesz kontrolować tego, w kim się zakochasz. „Wiek nie ma żadnego znaczenia. Przechodzę od bycia tak szczęśliwą, gdy jesteśmy razem, do absolutnej głębi nieszczęścia, gdy jesteśmy osobno”.

Kiedy para niedawno pobrała się w Kairze, trzymali to w sekrecie. W rzeczywistości po prostu odbyli prostą ceremonię, a potem poszli do KFC na smażonego kurczaka.

Co o tym sądzicie?

O tym się mówi: Jak mieszka Teresa Lipowska? Wielu przecierałoby oczy ze zdumienia. O co chodzi

Zerknij: Anna Lewandowska w poruszających słowach pisze o rozstaniu z mężem. O co chodzi