Katarzyna Tusk raczej nie ujawnia zbyt wiele w socjal mediach ze swojego prywatnego życia. W swoich publikacjach społecznościowych porusza raczej tematy lifestyle'owe i modowe. Zainteresowane jej życiem internautki przypuszczają jednak już od dłuższej chwili, że córka byłego premiera Polski jest ponownie ciąży.

Wprawne oczy internautów

Okazuje się, że całe tygodnie przypuszczeń i wpatrywania się w niuanse i detale na zdjęciach celebrytki, w końcu zostały nagrodzone szczerą i wyczekiwaną odpowiedzią.

Mama Staszka Cudnego, Anna Lutomska, jako teściowa Katarzyny Tusk, postanowiła zaspokoić ciekawość spragnionych cudzego życia fanek - Jakże to wieści szybko się roznoszą – powiedziała radośnie.

Nie ulega zatem wątpliwości, że pierworodna Katarzyny Tusk i Stanisława Cudnego niebawem wejdzie w jedną z najbardziej odpowiedzialnych i najtrudniejszych ról życiowych. Bycie starszą siostrą jest nie lada wyzwaniem i wymaga sporej dozy cierpliwości!

Wszystko wskazuje na to, że Donald Tusk niebawem doczeka się kolejnego wczuka, z którym będzie mógł być przyłapywanym podczas zabawy przez paparazzich o zdrętwiałych od kucaniach w krzakach kończynach dolnych.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Donald Tusk (@donaldtusk)

Co o tym sądzicie?

O tym się mówi: Wykształcenie Jolanty Kwaśniewskiej zaskakuje. Była pierwsza dama zdecydowała się na bardzo wymagający kierunek

Zerknij też i tutaj: Rafał Brzozowski i Eurowizja 2021. W sieci pojawiło się nieznane wcześniej nagranie. Fani oszaleli

Nie przegap: Klientka znalazła na mięsie coś, co ją mocno obrzydziło. Reakcja menadżera sklepu bardzo ją zdenerwowała. O co chodzi