Radia słuchamy w domu, na działce, czy w samochodzie. Często przebywając długie trasy autobusem, spędzamy czas w towarzystwie głosów radiowców. Czy wyglądają tak, jak sobie ich wyobrażamy?

Jak wyglądają Agnieszka Kołodziejska i Daniel Dyk

Nie ulega wątpliwości, że praca w radiu jest ciekawa, ale i męcząca. Wymaga punktualności, zdyscyplinowania, dobrej dykcji i odpowiedniego głosu. Podobnie, jak lektor telewizyjny, radiowiec musi mieć zdrowy narząd mowy i zdolność do skupienia się na własnej wypowiedzi.

Agnieszka Kołodziejska troszczy się o przyrodę?

Jak przyznała, przepracowała w radiu połowę swojego życia, a aktualnie pracuje w Radiu Zet. jest prowadzącą między innymi audycji "Gość Radia Zet".

Tak bardzo zżyła się z pracą w radiu, że nazywa ją stylem życia - Wyznaję zasadę, że radio to nie praca. To styl życia.

Daniel Dyk - brodaty mięśniak o magicznym głosie

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Daniel Dyk (@danieldykrmf)

Z RMF FM współpracuje już od lat, a każdy słuchacz tej stacji, Daniela Dyka może znać z pasma radiowego "Byle do piątku".

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Daniel Dyk (@danieldykrmf)

YouTuberzy i słuchacze podcastów, którzy lubują się w tematyce kryminalnej, także znajdą coś dla siebie w wykonaniu Daniela Dyka, gdyż można go usłyszeć w "Kryminatorium" we współpracy z Marcinem Myszką i "Scenach zbrodni".

Co o tym sądzicie?

O tym się mówi: Lara Gessler zapozowała na okładce znanego pisma. Fani zarzucają jej, że wcale tak nie wygląda. Burza w sieci

Zerknij tutaj: Premier Wielkiej Brytanii Boris Johnson potajemnie poślubia narzeczoną Carrie Symonds. Wszystko było obstawione