Karol i Iga byli uczestnikami piątej edycji programu "Ślub od pierwszego wejrzenia", jednak dla nich ten eksperyment skończył się traumą. Obecnie nie są już razem i nie zabiegają o utrzymanie kontaktu.

Mało kto wiedział o traumie, jaką przeżył Karol

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Karol Maciesz (@karol.maciesz)

Były mąż Igi postanowił ujawnić, co sądzi na temat programu i związku z Igą. Na ekranie telewizorów widzowie mogli oglądać napiętą relację małżonków. Z tego, co przedstawiono w czasie emicji wynikało, że główną sprawczynią złej atmosfery była Iga. Ciągle jej coś nie pasowało w zachowaniu męża, co głośno werbalizowała.

Jak twierdziła, był za mało radosny i nie chciał, aby mu pomagała w gotowaniu. Ponad to, wyglądało na to, że jej zdaniem Karol niewiele potrafił i wiecznie robił coś źle. Mężczyzna był bardzo tym wszystkim zmęczony, więc w finale programu zdecydowanie i ostatecznie zdecydował o rozwodzie.

Wyjawił przy okazji, że gdy trwała realizacja nagrań, Iga czekała, aż ekipy telewizyjne znikną z horyzonku, a gdy droga była wolna, nachodziła go w domu. Jej niezapowiedziane i natarczywe wizyty sprawiły, że Karol na jakiś czas wyprowadził się z własnego domu. Jak przyznała Iga Śmiechowicz na swoim koncie na Instagramie, ma spore zastrzeżenia do tego, w jaki sposób przedstawiono ją w programie, choć sama zapewne nie ma sobie nic do zarzucenia.

Jestem w szoku po ostatnim odcinku. Program nauczył mnie podchodzenia do sytuacji na chłodno. To, co zostało powiedziane, jest sporym wyolbrzymieniem i minięciem się z prawdą. Jest też mocnym przekroczeniem granicy. (...)

Karol postanowił opowiedzieć o tym, jak zachowywała się Iga podczas programu, który stanowi dość kontrowersyjny eksperyment. Dodał też, że nie wini Igi Śmiechowicz za rozpad ich małżeństwa, gdyż wina zawsze leży po obydwu stronach. Nie utrzymuje z nią kontaktu, natomiast otrzymuje mnóstwo wiadomości od zainteresowanych nim pań.

Iga także swego czasu zabrała głos w sprawie hejtu, jaki ją spotyka po emisji. Jak przyznaje, przywykła już do tego i teraz już czuje się całkiem dobrze.


YouTube/Życie Pabianic

O tym się mówi: Dokument o zdrowiu psychicznym księcia Harry'ego złamał serce Williama i Kate. Co ujawniono

Zerknij: Kolejne trudne chwile u Moniki Richardson. Gwiazda jest bardzo zaniepokojona. Co się stało