Michał Szpak jest niewątpliwie barwną i widoczną postacią w polskim show-biznesie. Dał się poznać, jako bardzo młody człowiek w jednym z popularnym talent-show, który zawojował dzięki swojemu kontrowersyjnemu JA.

Kim jest tajemnicza piękność

Nie lubi dzielić się każdym aspektem swojego prywatnego życia, choć widać po nim, że jest niezwykle rodzinnym i wrażliwym człowiekiem.

Uczestniczył w protestach kobiet, śpiewając w ich rakcie, okazał serce zwierzętom umieszczonym w schronisku, adoptował psa, a co najważniejsze - dba o swoich najbliższych najlepiej, jak potrafi.

Jego sprawy sercowe owiane są gęstą mgłą tajemnicy, choć wielu zakłada, że Michał Szpak nie jest heteroseksualną osobą. Nie można jednak stawiać tez na sto procent, gdyż sam artysta nigdy nie wyraził chęci rozmowy na tak intymne tematy.

Gdy zaprzyjaźnił się z piękną blondynką Pauliną Bierut, każdy zainteresowany jego życiem prywatnym spekulował na temat ich związku, jednak artysta postawił sprawę jasno...

To jest taka przyjaźń, która nigdy nie będzie miała końca. Jesteśmy ze sobą w chwilach, w których tego potrzebujemy. Na doniesienia medialnie nie reagujemy, jest tylko nuta radości, że wciąż próbują nas swatać.

Jakiś czas temu wyznał w wywiadzie, że marzy o tym, by być ojcem, jednak od tego czasu minęło dobrych parę lat.

Bardzo by chciał mieć dziecko, ale jak przyznał, nie jest na to gotowy. Nie wyobrażał sobie być wówczas ojcem. Jak dodał, niektórzy artyści raczej nigdy nie osiągają gotowości na bycie rodzicem.

Jak wiemy, artysta niedawno przygarnął psa, co pokazuje wyraźnie, że postanowił wziąć odpowiedzialność za drugie stworzenie.


Co o tym sądzicie?

O tym się mówi: Dobre wiadomości płyną od Adama Małysza. Jego najbliżsi i fani mogą odetchnąć z ulgą. Co się stało

Zerknij: Czy w Boże Ciało będą odbywały się tradycyjne procesje? Wydano oficjalny komunikat dla wszystkich wiernych