Wiele kontrowersji wzbudziła w społeczeństwie pewna kampania, do której zatrudniono wielu celebrytów, w tym artystów, sportowców, czy influencerów. Media społecznościowe pękają w szwach od różnych fotorelacji z życia celebrytów, ich wakacyjnych przygód, ważnych wydarzeń rodzinnych, eventów charytatywnych, czy reklam produktów i usług.

Adam Małysz wziął udział w biegu "Wings of life"

Poszukiwanie metod leczenia przerwanego rdzenia kręgowego, będzie mogło być kontynuowane przez naukowców, dzięki światowej akcji "Wings for Life Rum", w której wziął udział także nasz były reprezentant w skokach narciarskich, Adam Małysz. Gdy w listopadzie 2018 roku Fundacja non-profit Wings for Life upubliczniła istotne dane odnośnie sukcesu projektu badawczego, w którym można stymulować rdzeń kręgowy do regeneracji, skłonił miliony ludzi do wzięcia udziału w biegu, z którego zyski przeznaczone będą na dalsze badania.


YouTube/Red Bull

Pod filmem z biegu, jaki Adam Małysz ipublikował na swoim koncie na Instagramie, pojawiło się sporo pozytywnych komentarzy, ale też takie, które są pełne gorzkich słów krytyki i rozczarowania. O co poszło?

Płakałam w 2000 na olimpiadzie kibicując Panu. Niestety sprzedal sie Pan reklamując szczypawki. Autorutet upadl na samo dno.

Małysz ty parówo, pis już banery wystawia z twoim ryjem jak szczepionki reklamujesz pajacu.

Co o tym sądzicie? Czy akcja charytatywna ociepli wizerunek Adama Małysza?

O tym sie mówi: Mój syn wkrótce będzie miał ślub. Nie zaprosił mnie. A teraz decyduję, co dalej robić

Zerknij tutaj: Zosia Zborowska ujawniła płeć dziecka. Kogo oczekuje córka Marii Winiarskiej i Wiktora Zborowskiego

Nie przegap: Jarosław Bieniuk na pierwszej komunii Świętej syna bez partnerki? Co się stało