W Monachium w ostatnich tygodniach wiele się wydarzyło. Gdy tylko Hansi Flick ogłosił swoje odejście, Julian Nagelsmann był prawdopodobnie trenerem na przyszłość - i to za rekordową opłatę w wysokości rzekomo 25 milionów euro. - Kiedy stało się jasne, że Hansi Flick opuszcza FC Bayern, zaniedbaniem byłoby nie działać szybko, gdy nadarzyłaby się taka okazja - powiedział Kahn, patrząc wstecz w wywiadzie dla Sport Bild. Jednak „gwarantowany wkład”, który został wyrzucony dla trenera RB, powinien być „znacznie niższy”.

Czy plany Bayernu obejmą "Lewego"?

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Robert Lewandowski (@_rl9)

Dzisiejsza sytuacja finansowa jest „inna niż półtora roku temu”, kiedy objął swoje stanowisko, mówi Kahn i prawdopodobnie nawiązuje do wysokich żądanych kwot i strat podczas kryzysu koronowego.

Pominął bezpośrednie stwierdzenia na temat międzynarodowych gwiazd, że teraz chodzi o „szybkie wykorzystanie okazji” na rynku transferowym. Mówiąc prostym językiem: nie podpisuj graczy tylko wtedy, gdy cena już wzrosła - czy drogie transfery znikają ze stołu po zobowiązaniu Dayot Upamecano w wysokości 42,5 miliona euro? „W każdym razie nasz zakres się zmniejszył” - powiedział zwycięzca Ligi Mistrzów z 2001 roku. Krążyła już jedna lub druga plotka o możliwej ofercie dla napastnika z Dortmundu Erlinga Haalanda, Kahn również ocenił najlepszą. „Przepraszam, ktokolwiek o tym mówi, nadal nie zrozumiał sytuacji.

Pakiet, który kosztuje ponad 100 milionów euro, jest obecnie nie do pomyślenia dla FC Bayern ”- powiedział przyszły szef FCB. Do tego 39-bramkowy zawodnik Robert Lewandowski wciąż ma kontrakt w Monachium na dwa lata, „więc nie musimy się dziś martwić o Haaland”.

Okazuje się zatem, że Robertowi nic poważnego się nie stało podczas czwartkowego treningu Bayernu Monachium, którego piłkarz nie dokończył. Wyglądało na to, że doznał groźnej kontuzji, jednak "Super Express" donosi, że nic nie stoi na przeszkodzie przed kontynuacją treningów.

Co o tym sądzicie?

O tym się mówi: Mateusz Morawiecki zapowiedział przedstawienie Nowego Ładu dla Polski. Czy seniorzy mogą liczyć na emerytury bez podatku

Zerknij: Wychodzą na jaw tajemnice serialu "Dynastia". O co chodzi