Ale wśród Bliźniąt, Raka, Lwa, Wagi, Koziorożca i Ryb kłamcy są znacznie bardziej powszechni.

W niektórych przypadkach musisz kłamać, aby uniknąć kłopotów. Czasami ludzie kłamią z samolubnych i nikczemnych motywów. Wśród znaków zodiaku sześć może łgać nawet z drobnych powodów.

Bliźnięta

Mówią i natychmiast zapominają o tym, co obiecali, a także dość szybko zmieniają zdanie. Bliźnięta uwielbiają kłamać, ale w większości przypadków to kłamstwo nikomu nie szkodzi. Kiedy zostaną o coś oskarżeni, będą się bronić wszelkimi możliwymi sposobami, ponieważ nie chcą być winni.

Rak

Ten znak zodiaku uwielbia kłamać, aby czuć się dobrze. Uwielbiają kłamać na temat swoich umiejętności seksualnych, osiągnięć i ilości pieniędzy. Raki chcą wyglądać na dużo fajniejsze i bardziej skuteczne niż w rzeczywistości. Nie są źli i nie krzywdzą innych. Ale co najgorsze, Raki uważają, że takie kłamstwo jest normalne. I najlepiej nie próbować im pokazywać, że się mylą.

Lew

Uważają, że są tak wyjątkowi i niepowtarzalni, że reszta świata kręci się wokół nich. Ale to dalekie od prawdy, ponieważ uwielbiają kłamać, aby dostać to, czego chcą. Jednak ludzie często widzą, że Lwy kłamią i dlatego zrywają związek.

Wagi

To są prawdziwi zawodowi kłamcy. Kłamią, aby nie skrzywdzić innych. Nie rozumieją, że w ten sposób mogą skrzywdzić niewinnych ludzi. Okłamują nawet swoje dzieci, chociaż wydaje im się to niewinne. A jeśli powiesz Wadze sekret i poprosisz o zachowanie go, roztrwonią to na pierwszą osobę, którą spotkają.

Koziorożec

Ten znak zodiaku może kłamać, aby nie robić tego, czego nie lubi. Jeśli Koziorożce nie chcą umawiać się z osobą, z pewnością powiedzą, że są chore. Kłamią przy wszystkich podobnych okazjach. Nie są złymi ani podłymi ludźmi, ale zawsze stawiają siebie na pierwszym miejscu. I to jest w pewnym sensie normalne.

Ryba

Żyją we własnym świecie, a to, co inni uważają za kłamstwo, nie jest kłamstwem dla zodiakalnej Ryby. Ryby mogą patrzeć prosto w oczy i kłamać, a kiedy zostaną złapane, natychmiast powiedzą, że wszystko źle zrozumiałeś. Zwykle są bardzo uczciwi, więc jeśli Ryby cię okłamały, nie widzą cię jako potencjalnego partnera.

To też może cię zainteresować: Córka Kasi Kowalskiej czuje się znacznie lepiej po zdrowotnych perturbacjach. Jak teraz wygląda Ola

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Michał Wiśniewski przeżywa trudne chwile. Wciąż nie poradził sobie z tą ogromą stratą. O co chodzi

O tym się mówi: Odszedł Bronisław Cieślak. Ewa Florczak zdradziła, jaki był naprawdę znany aktor