Pisakra Blanka Lipińska z pewnością budzi zainteresowanie tych, którzy lubią kontrowersje i wyzwolony sposób postrzegania tematów tabu. Jej erotyczna trylogia, według medialnych doniesień sprawiła, że wiele kobiet w Polsce sięgnęło po książkę pierwszy raz od bardzo długiego czasu.

Internauci interesują się jej życiem prywatnym, więc ujawnia to, co chce ujawnić

19 kwietnia, celebrytka pochwaliła się kupnem swojego pierwszego mieszkania. Na swoim koncie na Instagramie, opublikowała wiadomość o kupnie własnego mieszkania i planach na zmiany w jego wnętrzu, jakie sprawią, że lokal nabierze wyjątkowości.

Jestem trochę przerażona, ale Ziarek cały czas mi powtarza: - Zobaczysz, Będzie PIĘKNIE ! Na bank będzie to mieszkanie inne niż wszystkie, a dlaczego to zobaczycie jak skończymy 😈

Na umieszczonym do opisu zdjęciu, celebrytka pozuje z kluczem trzymanym na pierwszym planie. Zaznaczyła w opisie, że potencjalni złodzieje nie muszą się trudzic z kopiowaniem tego klucza, gdyż to nie jest klucz do drzwi jej mieszkania, więc nie ma sensu kopiowanie go.

Wielu mężczyzn interesuje się piękną, zgrabą blondynką, więc zadają jej pytania odnośnie jej spraw sercowych. Chcą wiedzieć, czy jest z kimś w związku, czy nadal żyje jako singielka. Jej odpowiedź na jedno z takich pytań wywołała spore zamieszanie w sieci...

Internauta zapytał celebrytkę, czy nie brakuje jej mężczyzny, z którym mogłaby kłaść się spać, budzić o świcie, czy spędzać czas pijąc wino na tarasie. - A skąd pewność, że go nie mam? - padła odpowiedź na jej InstaStory.

Co o tym sądzicie? Czy celebrytka chciała przekazać, aby pytający mężczyzna, więcej nie drążył tematu?

Zobacz także:

Agnieszka Włodarczyk skarży się na ciążowe dolegliwości. Wierne fanki spieszą z poradami

Piotr Żyła pochwalił się swoim talentem wokalnym. Fani wróżą mu wielki sukces. Komiczne nagranie rozbawiło internautów