Specjalne amulety na próg, o których mówili eksperci, pomogą umieścić filtr energii. Negatywna energia otaczającego świata dostaje się do domu przez drzwi frontowe. Specjalne amulety do progu, o których mówili eksperci, pomogą umieścić filtr energii.

Postaraj się wpuścić jak najmniej osób z negatywną energią do swojego domu, zostaw urazę za drzwiami. Skorzystaj również z uroków opisanych poniżej, jeśli obawiasz się, że natura problemów ma inne korzenie.

Sól

Od czasów starożytnych sól była uważana za bardzo potężny talizman przeciwko wszelkim problemom, od złych duchów i złych ludzi. Rozłóż ją w pobliżu drzwi wejściowych, tuż przed progiem od zewnątrz. Powinno to pomóc w stworzeniu obrony przed negatywną energią. Możesz także zrobić trwały amulet, aby nie dodawać okresowo soli na zewnątrz. Aby to zrobić, musisz wsypać sól do torby wykonanej z naturalnego materiału i położyć ją obok drzwi, ale od wewnątrz.

Podkowa

Podkowa, której końce skierowane są ku górze, to najsilniejszy amulet do domu. Lepiej zawiesić ją tuż nad drzwiami wejściowymi. Ten przedmiot jest bardzo potężny. Eksperci zwracają uwagę, że podkowę można kupić, ale będzie to ogromny sukces, jeśli przypadkowo ją znajdziesz lub dostaniesz w prezencie od kogoś, kogo znasz.

Muzyka wiatru

„Muzyka wiatru” to talizman feng shui, który harmonizuje przestrzeń w domu i pomaga szybko pozbyć się negatywnej energii. Niedawno rozmawialiśmy o tym, jak i gdzie umieścić taki talizman w domu, aby przynosił maksymalne korzyści. Zawieś go tuż przed drzwiami wejściowymi, aby nie wpuścić negatywnych emocji za progiem.

Łapacz snów

Kolejny urok feng shui, który ma potężną moc. Chroni ludzi w domu przed złymi snami, negatywną energią i wszelkiego rodzaju nieszczęściami. Najpotężniejszy jest łapacz snów, wykonany ręcznie. Można go zawiesić w wielu miejscach, ale największą siłę ma w sypialni lub nad progiem.

Czerwona wstążka

Czerwona wstążka przyszła do nas także z kultury wschodniej. Czerwony kolor w Azji Wschodniej jest uważany za talizman przeciwko złemu oku, złym ludziom i chorobom. Lepiej jest zrobić czerwoną wstążkę z naturalnego materiału i zawiesić ją bezpośrednio przed drzwiami wejściowymi.

Rośliny-amulety

Rośliny są doskonałym amuletem przeciwko negatywnym skutkom dla domu. Na przykład może to być kaktus, bluszcz. Te rośliny można umieścić tuż obok drzwi. Możesz także postawić paproć przy wejściu do domu. Pomoże również chronić przed złymi ludźmi i negatywną energią.

Czosnek

To bardzo potężna roślina-amulet, którą można zawiesić tuż nad progiem. Jeśli znalezienie podkowy może być trudne, to zakup czosnku na pewno nie będzie trudny. Wszelkie nieczyste siły i negatywna energia pozostaną poza domem.

Gałąź piołunu

Kolejny starożytny słowiański amulet, który zwykle wisi na zewnątrz drzwi tuż nad progiem. Piołun odstrasza wszystko, co złe - choroby, wszelkie zło, uszkodzenia i złe oko.

Staraj się, aby Twoje drzwi i dom były czyste. Pomoże również odstraszyć negatywne emocje i przyciągnie więcej szczęścia. Brud i nieporządek są czasami bardziej niebezpieczne niż wrogowie, ponieważ w tym przypadku negatywna energia rodzi się w twoim domu.

To też może cię zainteresować: Córka Kasi Kowalskiej czuje się znacznie lepiej po zdrowotnych perturbacjach. Jak teraz wygląda Ola

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Michał Wiśniewski przeżywa trudne chwile. Wciąż nie poradził sobie z tą ogromą stratą. O co chodzi

O tym się mówi: Odszedł Bronisław Cieślak. Ewa Florczak zdradziła, jaki był naprawdę znany aktor