Jasnowidz i hipnotyzer Wojciech Glanc dał się poznać podczas emisji drugiej edycji programu "Big Brother". Zamieszkał w domu Wielkiego Brata jako brzuchomówca, wraz ze swoją lalką Eustachym. Zachwycił widzów także w pierwszej edycji popularnego talent show "Mam Talent", jednak doszedł jedynie do półfinału.

Co nas czeka w najbliższych miesiącach

Obecnie para się hipnozą, profesjonalną konsultacją z kart tarota i jasnowidzeniem, konkurując ze znanym wszystkim jasnowidzem z Człuchowa, Krzysztofem Jackowskim. Podobnie, jak konkurent, Wojciech Glanc prowadzi regularne transmisje na żywo na platformie YouTube, podczas których opowiada o swoich wizjach dotyczących przyszłości.

24 kwietnia bieżącego roku, na jego kanale YouTube odbyła się sesja na żywo, podczas której opowiedział o czekających nas w najbliższym czasie przełomach. Czy nadchodzące lato będzie naszym ostatnim?

Pierwszy obraz, który mu się pojawił, bo bardzo brudna, niebezpieczna i świecąca w nocy, brunatna woda w Bałtyku, oraz zerwane po środku molo w Sopocie. Następnie zobaczył nad brudną, bałtycką wodą boga Majów domagającego się krwawych ofiar, oraz świadomych zagrożenia, ale mimo to beztroskich ludzi spędzających wakacje. Bóg Majów przybiera kształt ksztuszącej się twarzy Putina, a następnie daleko na wschodzie ogromny wybuch, grzyb ppowstający poza terenem Polski - użycie jakiejś nowej broni.

Po chwili jasnowidz ujrzał mnóstwo tonących ludzi, a nadchodzące lato nazwał przełomowym i ostatnim dla wielu. Im dalej w wizji, tym bardziej było przerażająco...

Pomimo pozornego spokoju, to lato będzie przełomowe. A po lecie Polska tonie. Pojawia mi się obraz prezydenta, który w jakimś pośpiechu, otoczony ochroniarzami ucieka. Chowa się do samochodu i ucieka spod swojego pałacu… Dla wielu będzie to ostatnie lato. Na jesień przygotowywane jest uderzenie czegoś innego niż konflikt zbrojny. Uderzenie następnej broni psychologicznej. Sparaliżowanie świata po raz wtóry, ale w zupełnie inny sposób...


YouTube/Jasnowidz - Hipnotyzer - Wojciech Glanc

Co o tym sązicie?

O tym się mówi: Niecodzienna notka, jaką otrzymała ta kobieta od sąsiadki, podbija media społecznościowe. O co chodzi

Zerknij: Agnieszka Woźniak-Starak odnalazła spokój. Prezenterka zaczyna nowy etap w życiu?